Ysselséeyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 48, 29 november 2002 Van Lovinckpiein 8: Mk 13,33-37: Kijk uit, wees waakzaam. Want je weet niet wanneer het moment daar is. Het is als met iemand die naar het buitenland is, zijn huis heeft achtergelaten en het beheer heeft overgedragen aan zijn knechten, ieder zijn eigen taak, en aan de poortwachter heeft opgedragen om waakzaam te zijn. In de tijd van de advent bereiden we de weg voor de Heer. De weg voor God voorbereiden is als het wieden van onkruid. Een klus die nooit ophoudt. Want het struikgewas van gedachteloosheid en onachtzaamheid groeit steeds weer aan. Intenties van 30 november t/m 6 december za 30 nov 19.00 u (Volkszang) (Kinderwoorddienst) Jep en Riek Arts-Fleurkens; jrd. Anny Verschuuren-Driessen; Anna Classens-Baten (verj.); Gerrit Philipsen (buurt); Jan van Knippenberg; Riek Claessens-Berkers. :o 1 dcc 9.15 u (Vivace) voor de intenties van de parochie. di 2 dec 19.00 u overl. ouders Verheijen-Versteegen. Misdienaars: za 19.00 u Ruud en Frank; zo 9.15 u Joris en Erwin; di 19.00 u Vera en Willem. Kinderwoorddienst: op zaterdagavond is er weer kinderwoorddienst. Deze keer gaat het over de advent, over de voorbereiding op de komst van Jezus. Alle kinderen van groep 5 l/m 8 zijn van ganser harte welkom! Gaan trouwen: op 13 december gaan trouwen Riekele Borgonjen en Marleen Donkers Erratum: Een goede lezer had natuurlijk in de gaten dat woensdag 27 niet in december valt maar gewoon in deze week. Natuurlijk excuses voor het ongemak!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1