Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Begin oktober zijn de kinderen van groep 8 langs de deur geweest voor de kinderzegelactie 2002. Met z'n allen hebben ze voor een bedrag van bijna€ 4500 opgehaald. Met deze opbrengst worden wereldwijd projecten ondersteund zoals: Kinderen met een handicap: straat- en zwerfkinderen die slachtoffer zijn van geweld en uitbuiting en kinderen in Nederland die het niet makkelijk hebben. Alle klanten hartstikke dank voor jullie bestelling!!! Begin november worden de pakketjes thuis afgeleverd. Sinterklaas is weer in aantocht Geheel onverwacht kregen we vanuit het tijdelijk winterpaleis van Sinterklaas bericht dat de Sint weer druk bezig is met de organisatie van zijn jaarlijks bezoek aan Nederland. In de brief stond datSinterklaas voornemens is om op 24 november Ysselsteyn te bezoeken. Hij zal om 14.35 uur met zijn helikopter landen op vliegveld De Peel en hij verwacht om ongeveer 15.00 uur te arriveren in "de Smelehof' Om de intocht van Sinterklaas zo goed mogelijk te regelen hebben we samen met de ouderraad het volgende afgesproken: Om 14.45 uur zal de Sint door de fanfare worden afgehaald op de Kievitsweg. De route die de Sint met zijn Pieten dan volgt is de volgende: Puttenweg, Pionierstraat, Moerslag, Grauwveen, Timmermansweg, Lovinckplein( langs de kerk voor zijn jaarlijkse aflaat) Puttenweg, Smelenhof. pmerkingen: 1. De Sint heeft ons gevraagd om niet te strooien op de kruispunten. 2. Verder heeft de hoofdpiet uitdrukkelijk gevraagd stil te zijn( kinderen en ouders) als de Sint aan het woord is zodat hij voor iedereen goed verstaanbaar is. De Pieten zullen daar streng opletten en de roe niet sparen als dat nodig mocht zijn!!! 3. De lijfarts van de Sint heeft uitdrukkelijk gevraagd om in de zaal niet te roken. De Snt heeft de laatste tijd veel last van zijn stem die de komende weken toch al zwaar op de proef wordt gesteld. 4. De kinderen van groep 8 moeten achteraan op de banken plaatsnemen. In de komende dagen zal groep 8 weer langs de deur komen voor een bijdrage in de kosten voor de organisatie van de intocht van Sinterklaas. Op 5 december bezoekt Sint de school. Het programma ziet er die dag als volgt uit: 09.35 - 10.00 uur groep 5 10.15 - 11.45 uur groep 1 2 13.00 - 14.30 uur groep 3 4 14.30 - 15.15 uur groep 6/7/8. Bij de groepen 1 2 mogen ouders aanwezig zijn. I.v.m. de grote groepen kan dit niet meer bij de groepen 3 4. De school eindigt 's morgens voor alle leerlingen om 11.45 uur. 's Middags starten alle leerlingen om 13.00 uur en eindigt de dag om 15.15 uur. Op deze dag is er geen overblijven. Cartridges De school is informatie aan het inwinnen over inzameling van batterijen en cartridges, waarmee computer benodigdheden gespaard kunnen worden. Hierover krijgt u binnenkort nader bericht en wellicht kunt u gebruikte cartridges tot die tijd even opzij leggen. PEUTERSPEELZAAL "DE CALIMERO'S" Mededeling: Vaderochtend/middag Wij willen graag alvast de datum van de vaderochtend/middag onder uw aandacht brengen. Uw peuters krijgen hiervan terzijnertijd nog een uitnodiging mee naar huis. Groep 1: Marleen/Hilda 5 april zaterdagmiddag Groep 3: Wilma/Anja 12 april zaterdagochtend Groep 2: Maria/Liesbeth 5 april zaterdagochtend Groep 4: Hettie/Rosemarie 12 april zaterdagmiddag Team PSZ "de Calimero's FeulvitpeelzMl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5