School of Future Tour in Jera '70 Jera "70 presenteert op zaterdagavond 23 november: the SCHOOL OF FUTURE tour 2002 2003 Het package bestaat uit drie zeer getalenteerde bands (Destination Zero, Chillburn en Linked), en twee DJ's (DJ R U Dolf en DJ Tha Spooky One) Door middel van een goed gepromote toer veroveren zij dit jaar het Nederlandse clubcircuit. Ook Jcra '70 kan dan niet achterblijven en is zodoende ook op de toerlijst van deze 3 bands en DJ's terug te vinden. -Destination Zero uit Enschede is een collectief van vijf musici met diverse achtergronden. Gezamenlijk trachten ze de grens tussen dans en rock metal te overbruggen. Door dc combinatie van dansbare beats (drum 'n bass, techno, triphop) met elektrische gitaar, bas, djemb en zang probeert deze band een originele, frisse en eigen sound neer te zetten die in alle richtingen uitwaait. In tegenstelling tot veel andere dance-acts is Destination Zero op het podium een echte live-band die weet hoe ze sfeer kan scheppen zodat er makkelijk gedanst en gebeukt wordt. De belangrijkste invloeden van Destination Zero zijn: Pitchshifter, Massive Attack, Bad Company, Tool en Rage Against The Machine. -Chillburn uit Tilburg is het logische vervolg op wat eens de legendarische crossoverband Brotherhood Foundation was: de geweldige energie live-presentatie vermengd met elektronische live-drums, indrukwekkende gitaarsynths en een opwindende zang. Industrial death pop noemt de band hun mix zelf. Belangrijkste invloeden van deze band zijn 80's wave en synthipop, industrial ala Nine Inch Nails, de rauwheid van een Marilyn Manson en dc uitstraling van een supermodel. -Linked is een driemanformatie uit Tilburg. De fundamenten van Linked bestaan uit elektronische apparatuur, drumcomputers, samplers en modules. De band mixt hardcore, metal met drum&bass en bigbeat tot een stevige massa waarbij drums, zang, gitaren en vooral elektronica dc bestanddelen zijn. Dit energieke drietal staat op het podium garant voor een dynamische, originele en indrukwekkende underground sfeer. Dit hebben ze al bewezen bij optredens in o.a. Dc Effenaar in Eindhoven, 013 in Tilburg en Paradiso in Amsterdam. Dc muziek is zeker ook voor de popliefhebber een verteerbare maaltijd. Dit is te danken aan de originele sounds en melodieën die in een herkenbare songopbouw te proeven zijn Linked combineert dance met rock tot een explosief geheel. Invloeden zijn: Prodigy, Chemical Brothers, Filter en Pitchshifter. -De DJ's R U Dolf en Tha Spooky One vormen de fundering waarmee de party tot een geheel wordt versmolten Party, vernieuwend, dance, rock, lol en explosieve energie zijn de steekwoorden waarop de platen worden uitgezocht. Dit resulteerde in diverse shows in bekende zalen in Nederland, zoals de Effenaar te Eindhoven, W2 te Den Bosch en 013 te Tilburg. Het resultaat van een avondje met DJ Tha Spooky One R U Dolf is een erg diverse geheel, met nummers van oude en nieuwe bands waaronder Pitchshifter, Lost Prophets, Insane Clown Posse, Slipknot, Faith No More, the Workhorse Movement, Hatebrccd, Prong, Tool, Amen, etc. Dus kom op zaterdagavond 23 november naar de Jera. Entree 7,50 Aanvang 20.00 uur Voor meer info check: www.ysselsteyn.com/jera70 of bel: 0478-541613 (www destinationzero.tkl (www.chiUbum.com en www.chillburn.nl) (www.linked.n_u) GEMENGD KOOR "VIVACE" Zaterdag 23 nov. zingen we om 19.00u olv. L.v.d.Hoff de H.Mis, bgv. Ceciliafeest-Oda- avond. Hierna gezellige avond welke aangeboden wordt door het Kerkbestuur. Op deze avond worden 3 jubilarissen, 2 leden zijn 25 jaar en 1 lid 12,5 jaar, gehuldigd. Wij verwachten weer alle leden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4