Zïé PROGRAMMA JERA'70 VAN 21 nov T/M 30 nov 2002 Donderdag 21 nov: D.A.G.: Douanespel(bosspel) Zaterdag 23 novSchool of Future Tour 18.30U. 20.00u. Medewerkergroep 2 Maandag 25 novMedewerkersvergadering Donderdag 28 nov: D.A.G.: Sinterklaasavond Zaterdag 30 nov: Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 19.30u. 18.30U. 20.00u:. Medewerkergroep 3 Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Vacature(s) binnen bestuur van O.J.C. JERA'70: Mede door het afscheid van een van onze oud bestuursleden alsmede het zorgen voor een continue doorstroming zijn er binnen het bestuur van stg. O.J.C. JERA'70 vacatures vrijgekomen. Op dit moment zijn we intern al op zoek naar eventuele gegadigden voor een bestuurlijke functie binnen onze organisatie. Echter, daardoor willen we ons zeker niet laten beperken, we staan ook open voor mensen van buiten onze organisatie. Wij zijn op zoek naar een of meerdere enthousiaste vrijwilligers die het culturele jeugd- en jongerenwerk in Ysselsteyn een warm hart toedragen en daarbij op bestuurlijk niveau binnen onze organisatie hun steentje willen bijdragen. Denk jij ons team te kunnen versterken met nieuwe ideeën en een positieve kijk op het cultureel jongerenwerk en ben je ouder dan 18 jaar, meldt je dan bij onze voorzitter Henny Beelen tel: 541793, of via de secretaris Tom van Asten tel: 630348. C^" kunt u met eventuele tips en of vragen bij bovengenoemde personen terecht. Vv~ hebben een streefdatum voor de bestuursverkiezing ingesteld op maandag 25 november, dus graag je reactie voor die tijd. Namens het bestuur van O.J.C. JERA'70 tot gauw. Donderdaqavondqroep: Op donderdag 28 november hebben we de sinterklaasavond. We doen natuurlijk weer Surprise. De briefjes zijn op donderdag 14 november getrokken. De kinderen hebben nu 2 weken de tijd om een leuk cadeautje (t.w.v. 3,-) te kopen en daar een mooie surprise van te maken. Donderdag 21 november hebben we het Douanespel. De kinderen moeten dan met de fiets (met goede verlichting) naar de Jera komen. We zullen vanuit de Jera gezamenlijk naar het bos fietsen. Het is ook verstandig nietje beste kleren aan te doen. 10 Years After Party Succes!! Namens bestuur en alle huidige vrijwilligers willen wij alle oud-medewerkers erg veel bedanken voor het goed (mee) organiseren van de fantastische 10 years after party. Dankzij jullie was het een succes. Er waren ruim 300 betalende bezoekers en er is maar liefst ruim 1,5 pallet bier verkocht. Ook langs deze weg onze d=nk naar de huidige vrijwilligers die de oud-medewerkers een handje geholpen hebben, op welke manier dan Medewerkersverqadering: Maandag 25 november is er om 19.30 medewerkersvergadering in de Jera. Dinsdag 26 november is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Ger Spreeuwenberg-Lensen zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Kerstdecoratie: Op maandagmiddag 9 december of woensdagmiddag 11 december van 13.30 tot ongeveer 16.00 uur worden wij in de gelegenheid gesteld om een kerstslinger te maken bij Mieke Heidens Rouwkuilenweg 14. Zelf meebrengen voor deze middag kerstgroen, kerstballetjes, lint of iets anders watje graag wilt gebruiken. Mieke zorgt voor het touw. De kosten voor deze middag zijn 10,-. Opgeven voor een van deze middagen voor 1 december bij Riek de Wit tel. 541402. Vol is vol. ZIJ-ACTIEF Afd. Ysselsteva Kienen: STUDIEGROEP AGRARISCHE VROUWEN Eerst volgende bijeenkomst 26 nov. a.s. Wim Engels van SEV komt een uiteenzetting over actuele zaken geven (zorg voor vragen). Tijd 8.45 uur bij B.B. boven. AGRARISCHE VKOUWfcN AGEN0A

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3