Ysselsteym: N Blad T10ttWS Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 46, 15 november 2002 Van Lovinckplein 8: Mt 23,14-30: Hij riep zijn slaven bij zich en vertrouwde hun zijn bezit toe. Opvallend in de lezing van deze zondag is dat de heer (God) zijn gehele bezit verdeelt. Hij houdt niets meer achter voor het geval zijn dienaren alles op zouden maken of zouden verspelen. Alles wat God heeft en is, legt Hij in de handen van de mensen, opdat zij - overeenkomstig hun eigen bekwaamheden - zijn werk voort zullen zetten. Zozeer vertrouwt Hij op mensen dat Hij dat risico aandurft. Als de rijke man naar het buitenland verdwenen is - lees: als God uit het zicht verdwijnt en hoe vaak gebeurt dat niet? - moeten de dienaren met de gaven van de Heer werken. Zo moeten wij in ons handelen God present stellen in onze wereld: Hij kan dat niet meer, want al zijn mogelijkheden liggen in onze hand! Intenties van 16 t/m 22 november 2002: za 16nov 19.00 u zo di 17 nov 19 nov 9.15 u 19.00 u do 21 nov 17.00 u (Kinderkoor) overl. ouders Pouwels-Voesten en overl. fam.; jrd. Martinus Hubers en echtg. Gerarda Arts en dochter; jrd. Maria Geertruida van Dijck-Wismans; Gerrit Peeters; levende en overl. leden van SV Ysselsteyn; Annemie Geurts-Bakker. Voor de intenties van de parochie. T.e.v. de H. Oda voor Zij-actief; Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtg.; Frans Stiphout; Net Jaspers-Lenssen (Immenhof); Johan Vogels en fam. Vogels-Jeurissen; jrd. Geertje Janssen; voor de zieken. Intenties van de KBO lisdienaars: za 19.00 u Klaas en Willem; zo 9.15 u Bart O en Stef; di 19.00 u Vera en Frank; do 17.00 u Joris en Erwin Doopsels: Ontvangen op zondagmiddag om 14.00 u het H. Doopsel: Remco Michels Lovinckplein 14 Rick de Wit Moerslag 5 RenéeNijssen Dopheide 26 Joeri Kuenen Veenmos39 Dirk Wilmsen Deurneseweg 104 Caecilia-avond: Volgende week zaterdag op 23 nov. vindt de Caecilia/Oda-avond plaats als dankbetuiging aan de veie vrijwilligers. Bijbel-groep: Volgende bijeenkomst op vrijdag 22 nov. om 20.15 u. ledereen van harte welkom! Bijbel op internet: Sinds Willibrord-zondag (10 november) staat de nieuwste Nederlandse vertaling van de Bijbel integraal op het internet: www.willibrordbiibel.nl Als u een dagelijkse lezing wilt doen, als u een verw ijzing wilt opzoeken, of als u gewoon wat meer informatie wilt hebben, dan kunt u daar terecht. Herinnering: Het spreekuur op de pastorie is op dinsdag morgen van 9 tot 11 uur. Verdere afspraken kunnen natuurlijk telefonisch gemaakt worden. 'i "N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1