Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 13 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. INTRATUIN. Donderdag 14 november (14.00-16.00 uur) is er een rondleiding bij ïntratuin Venray. Er hebben zich 22 personen opgegeven, t.w.: Mw. Trommelen, Mw. Stiphout-Michels, Mw. Vogels, Mw. Bouwmeister, Mw. de Laat, Mw. Lemmen, Mw. v.d. Ven, Dhr. en Mw. W. Bouwman, Mw. T. Arts, Mw. Vollenberg, Mw. Droesen, Dhr. en Mw. J. Lemmens, Dhr. H. Phihpsen, Mw. A. Verstappen, Dhr. en Mw. H. Fleurkens, Dhr. en Mw. A. Arts (T-weg), Mw. Vergeldt, Mw. Broeders. Door vermelding van de namen kunt u misschien onderling het vervoer regelen. Wilt u zich om 14.00 uur in de entree van ïntratuin verzamelen. We wensen allen een leerzame en aangename middag. BILJARTEN. z Uitslagen Federatie-competitie: week 44 Oirlo 1-Ysselsteyn 1 2-7 Wanssum 5-Ysse steyn 4 4-5 Wanssum 3-Ysselsteyn 2 9-0 Hegelsom 3-Ysselsteyn 5 8-1 Ysselsteyn 3-Grubbenvorst 4 4-5 Ysselsteyn 6-Oirlo 6 5-4 Spreuk van de Week "Een intelligent persoon heeft hersens, een slim persoon gebruikt ze ook FEESTAVOND op woensdag 20 november. Zoals bekend wordt woensdag 20 november de jaarlijkse feestavond gevierd. Op deze avond zal de bekende Branbantse buutredner Wil Peerlings uit Soerendonk optreden. Het volledige feestprogramma zal te zijner tij worden medegedeeld, maar in verband met de reservering van de koffietafel gelieve men zich voor deelnam aan deze feestavond op te geven. Wilt u a.u.b. daartoe onderstaand strookje in de brievenbus deponeren bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 of Cor HuijsJohan van Wyttenhorstweg 24 voor dinsdag 12 november NAAM:ADRES neemt met persoon/personen (1 of 2 invullen) deel aan de feestavond op woensdag 20 november Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 11 nov. '02 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1.Opening 2.Verslag vergadering van 14 okt. '02. 3.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. O.a. aandachtspunten KBO onveilige plaatsen in ons dorp). 4.Mededelingen vanuit de commissies 5.Verslag dorpsradenoverleg. ö.Rondvraag. 7.Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas I ,R. De Peeldraver Concours Helden: Frank Schepers Kl.B springen 8 prijs mer Remiea Frank Schepers Kl.L springen 11 prijs met Promorka Concours Horst: Math op 't Veld Kl.B dressuur 5e prijs met Rhanzoma Van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4