Koeler uw CV-kete! KEIJSERS-MANDERS Senioren Regen en zeer vee! wind waren er afgelopen zondag de oorzaak van dat het Roelanzia afsluitingstoernooi geen doorgang kon vinden. Ook de aansluitende tombola werd afgelast. Om het seizoen toch volgens traditie te kunnen afsluiten is besloten het toernooi te verplaatsen naar zondag 10 november. Willen diegenen, die zich al hadden opgegeven en 10 november niet mee kunnen doen, zich even afmelden bij Leon(545013) of Gonnie{541611). Eventuele nieuwe deelnemers kunnen zich ook aanmelden bij Leon of' Gonnie. Graag doorgeven uiterlijk a.s. zondag 3 november. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 .De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf woensdag bij de baan. De Technische Commissie Gonnie) heeft zoals ieder jaar voor iets extra's gezorgd. De organisatie van dit toernooi is in handen van Leon (545013). Na afloop van dit toernooi wordt de tombola van de kantinekaarten gehouden. De dames hebben weer mooie prijzen gekocht, dus zorg datje erbij bent. Ook ais je niet meedoet aan het toernooi ben je natuurlijk welkom. Dus denk aan de tombola!!! Dubbelcompetitie In tegenstelling tot het bericht in Peel en Maas van deze week starten we pas volgende week met de nieuwe ronde van de dubbelcompetitie. Aangezien de nieuw geplande speeldag, vrijdag, voor een aantal teams problemen oplevert, denkt de Technische Commissie erover om de competitie gedurende de wintermaanden misschien op 2 speeldagen te spelen. Volgende week komt hierover nader bericht. De nieuwe poule-indeling met wedstrijdschema hangt vanaf woensdag bij de baan, maar wordt tevens vermeld in het YNB van volgende week. KNLTB competitie 2003 Leden die geïnteresseerd zijn in competitiespeler, kunnen zich tot en met 30 november aanmelden. Wel moet erbij worden opgemerkt, dat de mogelijkheden binnen onze vereniging beperkt zijn (we hebben al veel teams) en dat we niet kunnen garanderen datje kunt speten. Maar dat hoeft je niet te weerhouden om je belangstelling kenbaar te maken. Voor nieuwe teams zijn er nog mogelijkheden op zondag (diverse categorieën) en dinsdag (dames). Voor individuele leden zijn er met name mogelijkheden als je een paar keer als reserve wilt aantreden, maar soms ook als volwaardig lid van een team. Beschikbaar zijn als reserve is overigens een prima gelegenheid'om eens een keer de sfeer te proeven. De teams speten allemaal op hun eigen niveau. Er zijn geen instapeisen qua niveau en dus staat het voor iedereen open. Het recreatief en gezellig competitie spelen staat voorop. Wat is KNLTB-competitie spelen binnen In de periode april t/m eind mei worden gedurende 6 tot 7 speeldagen de KNLTB-compstities gespeeld. Als vereniging nemen wij, zoals het er nu uitziet, deel aan de volgende competities: - dinsdag overdag vanaf 9.30 uur (dames) - vrijdagavond vanaf 19.00 uur Heren-dubbel en (Mix-dubbel competitie (4 teams in - zaterdagmiddag vanaf 12 of 13.00 uur Herendubbel en Mix-dubbel (4 teams in totaal) - zondag vanaf 10.00 uur Jongens en meisjesteam De teams bestaan minimaal uit 4 spelers. Heb ie belangstelling, wit js 541279 meer weten of wif je weten wat de mogelijkheden voor jou zijn bel dan Twan de Wit n l'g v 1 ongemak en verlengt de levensduur van uw ketel H Esf de ketel-kenner Keiisers-AAancers Sanidiome Keijsers-Mandets Installatietechniek BV Keizersveld Venray Agrobaan 9 5S13 £8 Ysselsteyn T: 0473 - 54 42 (X) wwvy,keijsersmanders.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 9