Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Rabobank Beschermingshypotheek 4,2 voor 3,8 de Rabobank introduceert de Beschermingshypotheek. Dat is een hypotheek met daaraan gekoppeld de zekerheid dat u bij werkeloosheid of langdurige ziekte toch in uw huis kunt blijven wonen. Nu tegen een extra lage rente van 3,8%. Wilt u meer informatie over de Beschermingshypotheek, stuur dan onderstaande antwoordcoupon in naar de Rabobank of bel met (0478) 530 300. Hypotheekrente 1 jaar vast, effectieve rente 3,9%, vraag naar de voorwaarden. Alle schadeverzekeringen in één U wilt goed verzekerd zijn. Dus niet teveel verzekeringen, maar zeker niet te weinig. Uw pakket moet overzichtelijk zijn, u zoekt een lage premie en wilt meteen hulp als dat nodig is. En dat alles met heldere voorwaarden en zonder overbodige rompslomp. Wij hebben de ideale pakketpolis voor u: de Alles in één Polis. Op uw Alles in één Polis staat duidelijk voor welke verzekering(en) u heeft gekozen. Dat kan bijvoorbeeld één verzekering zijn, of drie, of vijf. Hoe meer verzekeringen u samenbrengt op de Alles in één Polis, hoe meer korting op de totale premie. Zo'n korting kan oplopen tot maar liefst 12%. Wilt u meer informatie, of een gratis polisvergelijking van de Alles in één polis, stuur dan onderstaande antwoordcoupon in naar de Rabobank of bel met (0478) 530 300. X-X Antwoordcoupon Geef de coupon af bij een van onze kantoren of stuur hem in een envelop op naar: Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, Antwoordnummer 1001, 5800 VB VENRAY (postzegel is niet nodig). O ja, ik wil meer informatie over de Bescherminghypotheek O ja, ik wil meer informatie over de Alles in één Polis Naam: Adres: Postcode en Plaatsnaam: Telefoonnummer:.... 0

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 14