AFDELING Ysselstey n/Vredepeel KBO OUDERENKOOR. Het ouderenkoor zal zondag 27 oktober de H. Mis om 9.15 uur opluisteren. Willen de leden de blaadjes 59-74 en 75 meebrengen. v KIENEN. Woensdag 30 oktober is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN. Uitslagen Federatie-competitie: week 42 America 1-Ysselsteyn 1 6-3 r -\ Opm.: Piet Koonings wist zijn partij in 10 l "Ai Sevenum 2-Ysselsteyn 2 5-4 Ysselsteyn 3-Sevenum 5 2-7 beurten te winnen met een gem. van 7,8 met Oirlo 4-Ysselsteyn 4 4-5 een slotserie van 33. Een schitterende pres- Kemphaan 7-Ysselsteyn 5 2-7 tatie, indachtig het spreekwoord: J Ysselsteyn 6-America 6 0-9 Klein maar dapper. Spreuk van de Week"De kwaliteit van je leven hangt niet af van de omstandigheden waarin je leeft, maar... hoe je leeft". SFEERVOL WANDELEN bij Intratuin Venray. Donderdag 14 november brengen we van 14.00 tot 16.00 uur een bezoek aan de Intratuin te Venray. De rondleiding zal in het teken staan van de komende feestdagen. In verband met de organisatie dient u bij deelname onderstaand strookje in de brievenbus te deponeren bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 of Cor Huijs Johan van Wyttenhorstweg 24 vóór 3 november U dient zelf voor vervoer te zorgen (onderling regelen Het is de bedoeling dat we ons bij de ingang verzamelen om 14.00 uur NAAM: NAAM (ev. partner): geeft zich hierbij op voor deelname aan de rondleiding bij Intratuin Venray op donderdag 14 november. FANFARE de PEELKLANK Concours drumband Zondag 20 oktober jl. nam de drumband deel aan het concours in Goirle. O.l.v. instructeur Peter van der Loo kwamen zij uit in de eerste divisie sectie AB. Met hun werken Pletser Straatfeest en The Circular of the Course of the Seasons wisten zij zowel publiek als j ury te boeien. Dit resulteerde in een beoordeling van 92,9 punten, goed voor een lste prijs met promotie en lof der jury! Wij willen instructeur en leden van harte feliciteren met dit schitterende resultaat! Supporters, bedankt voor jullie aanwezigheid tijdens het concours en/of de voorbereidende concerten/generale repetitie! Allerzielendienst Op zondag 3 november wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal opgeluisterd door de fanfare. Feestavond Denk aan het inleveren van de opgavestrookjes voor de feestavond op vrijdag 8 november. Graag vóór 30 okotber bij Peggy Arts of Henk van de Weyer. JEUGDFANFARE Op vrijdag 25 oktober is er geen repetitie van de jeugdfanfare i.v.m. de herfstvakantie. Op vrijdag 1 november is de repetitie weer in Merselo. Let op: Op verzoek van enkele leden is de repetitietijd veranderd. De repetitie zal voortaan van 18.15 tot 19.15 uur zijn. Rijden op 1 november: Marleen Alders, Rinske van Hees en Lea Hendriks. We vertrekken om 17.55 uur bij het gemeenschapshuis. Komend concert: Op zaterdag 9 november zal er een uitwisselingsconcert plaats vinden in Well (Onder de Linde). Aan dit concert zullen deelnemen de jeugdkorpsen Well/Wellerlooi, Afferden en Ysselsteyn/Merselo. Aanvang is 19.00 uur. Een mooie gelegenheid om naar de jeugd te komen luisteren.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4