PROGRAMMA JERA'70 VAN 17 okt T/M 26 okt 2002 Donderdag 17 okt D.A.G.Kienen 18.30u. Zaterdag 19 okt Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 3 Maandag 21 okt: Medewerkervergadering 19.30u. Donderdag 24 okt. D.A.G.: Pyamaparty 18.30u. Vrijdag 25 okt.Boichrysanten actie Zaterdag 26 okt Boichrysanten actie Zaterdag 26 okt Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 1 Voor meer info check: www.ysselsteyn.com/iera70 Boichrysanten actie: Stg. JERA '70 verzorgt dit jaar omtrent het Allerheiligen weer de jaarlijkse Boichrysanten actie. Op vrijdag 25 oktober en zaterdag 26 oktober komen wij weer met Bronzen, Paarse, Witte en Gele Boichrysanten aan de deur. Zij zullen 5 Euro per stuk kosten. Om teleurstellingen te voorkomen kunt u vanaf 19 oktober telefonisch reserveren op 06-13374536. Medewerkerverqadering: in de Jera. De medewerkervergadering is verzet. Het is nou op maandag 21 oktober om 19.30u. Foto's Jerakamp: Willen de kinderen die hun foto's nog niet betaald hebben en nog bij de Donderdagavondgroep zitten, donderdag met kienen het geld meenemen. Op deze avond worden namelijk de foto's uitgedeeld. D.A.G. Pyamaparty: Donderdag 24 oktober hebben we Pyamaparty in de Jera. Op deze avond blijven we in de Jera slapen. Het begint gewoon om 18.30u. en duurt tot vrijdagmorgen 10.00u. Wat we allemaal gaan doen deze avond is nog een verrassing. Kom donderdag dus allemaal naar de Jera en neem een slaapzak, luchtbed/eiermatje en je slaapspullen mee. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Basisschool 'St.-Oda' - Ouderraad Begin oktober zijn de kinderen van groep 8 langs de deur geweest voor de kinderzegelactie 2002. Met z'n allen hebben ze voor een bedrag van bijna 4500 opgehaald. Met deze opbrengst worden wereldwijd projecten ondersteund zoals: Kinderen met een handicap; straat- en zwerfkinderen die slachtoffer zijn van geweld en uitbuiting en kinderen in Nederland die het niet makkelijk hebben. Alle klanten hartstikke dank voor jullie bestelling!!! Begin november worden de pakketjes thuis afgeleverd. Project "doe effe normaal" Het bureau Halt heeft het afgelopen schooljaar i.s.m. politie Venray een aantal samenhangende lessen gepresenteerd in groep 7 tot algemeen gewenst gedrag. De onderwerpen( Wat doet de politie? Bureau Halt, winkeldiefstal; milieu; vandalisme; verkeersregels) werden behandeld door Halt medewerker Leo Heidens en schoolpolitieagent Henk Sijbers. Elke leerling kreeg een lesklapper met lesbrieven en bijbehorend schoolmateriaal. Na elke les namen de kinderen de lesklapper mee naar huis zodat ook de ouders inzicht kregen in de lesinhoud. De komende maanden wordt de lescyclus voortgezet in groep 8 Nieuwe onderwerpen zijn onder anderen drugsverslaving, drank- en gokverslaving, discriminatie en geweld. Tegelijkertijd start ook groep 7 weer het project "Doe effe normaal" We hopen van harte dat ook U als ouders belangstelling toont! In de komende dagen zal groep 8 weer langs de deur komen voor een bijdrage in de kosten voor de organisatie van de intocht van Sinterklaas.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2