Zijl™ Concert Fanfare de Peelklank Zaterdag 19 oktober Aanvang 19.00 uur Entree vrij De drumband Aan dit concert werken mee: FANFARE DE PEELKLANK Voor hen geldt dit concert als generale repetitie voor hun deelname aan het concours op zondag 20 oktober in Goirle. Door hen zullen de uit te voeren concourswerken ten gehore worden gebracht. Na een afwezigheid van enkele jaren neemt de drumband voor de eerste keer onder leiding van instructeur Peter van der Loo deel aan een concours. De laatste maanden is er hard gewerkt. De uit te voeren werken zijn beslist het aanhoren waard. Voor degenen die niet naar Goirle kunnen een prima gelegenheid om deze werken toch te kunnen horen en op de hoogte te blijven van de muzikale prestaties van de drumband. De fanfare zal onder leiding van haar dirigent Jo Laumen enkele populaire werken in Big Band stijl ten gehore" brengen. Onlangs is de fanfare uitgebreid met verschillende jeugdige leden, waarvoor dit een van de eerste officiële concerten is. Voor U wellicht een extra reden om te komen luisteren. Muziekvrienden, graag tot ziens op zaterdag 19 oktober as. in de Smelehof! Programma As. zondag 13 oktober nemen JES en de drumband deel aan een drumbandtreffen in Oirlo. Dit concert vindt plaats in gemeenschapshuis De Linde, Hoofdstraat 34. Optreden jeugddrummers 18.00 - 18.25 uur, optreden senioren 18.50- 19.30 uur. Vertrek bij Smelehof 17.00 uur. Zondag 20 oktober neemt de drumband deel aan het concours in Goirle. Aanvang optreden 18.15 uur, aansluitend prijsuitreiking. Vertrek uit Ysselsteyn omstreeks 15.00 uur. Voor definitieve vertrektijd zie YNB van volgende week. Het concours wordt gehouden in sporthal "de Haspel", Grobbendonckpark 42 te Goirle. Rondom de sporthal is weinig parkeergelegenheid voor auto's en bussen. Hiervoor wordt u doorverwezen naar het Oranjeplein. Zondag 3 november verleent de fanfare haar muzikale medewerking aan de Allerzielendienst op het kerkhof (14.30 uur). Op 28 oktober is weer onze jaarlijkse oriëntatietocht. Dit keer blijven we in Ysselsteyn. Wie graag wil meelopen met deze tocht kan zich opgeven tot 22 oktober bij Ger Spreeuwenberg tel. 541239. De onkosten voor deze avond zijn 5,~. Ouderenkoor de H.Mis opluisteren in de Kathedraal Het ouderenkoor gaat a.s. zondag 13 oktober de H.Mis opluisteren in de Kathedraal Roermond, hi de bus zijn 20 extra plaatsen vrij voor mensen die graag mee gaan. De bus vertrekt om 10.45 uur en is weer terug om 14.45 uur. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Wel even opgeven bij Mevr. An Claessens- Vollenberg tel. 541280. LOURDESWERK In de week van 14 t/m 20 okt. zullen onze vrijwilligers weer bij u langs komen voor de jaarlijkse verkoop van donateurs kaarten. Mogen wij ook dit jaar weer op uw steun rekenen. Contactpersoon Lourdeswerk Jo Deters. ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn Oriëntatietocht: €Èi\ ^SSEl«t|YN/J

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4