Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 41, 11 oktober 2002 Mattcüs 22,1-14: Met het koninkrijk der hemelen gaat het als met een koning die een bruiloftsfeest gaf voor zijn zoon. Hij stuurde zijn slaven om de gasten te roepen die voor de bruiloft genodigd waren, maar ze wilden niet komen. Toen zei hij tegen zijn siaven: "Het bruiloftsmaal s klaar, maar de genodigden waren het niet waard. Ga nu dus naar de kruispunten van de wegen, en nodig iedereen die je maar tegenkomt uit voor de bruiloft". Maar toen de koning binnenkwam en de gasten zag, merkte hij iemand op die geen bruiloftskleding aan had. Hij zei tegen hem-. "Vriend, hoe ben je hier binnengekomen zonder bruiloftskleding?" Hij wist niets te zeggen. Toen zei de koning tegen de dienaren: "Bind hem aan handen en voeten en werp hem in de uiterste duisternis." In de dubbele parabel lekent Matteüs Jezus als de koningszoon. Hij is het middelpunt. Allen zijn geroepen om zijn feest van het Rijk der hemelen mee te maken. Maar onverschilligheid en afkeer verstoren niet alleen het feest, maar leiden bovendien tot zelfvernietiging. Je bereidheid tot deelname moet totaal zijn, je bent ermee **mgeven als was het een kleed. Anders neem je je deelname niet ernstig en word je een spelbreker, zet je jezelf buiten spel. Intenties van 12 t/m 18 oktober 2002: za 12 okt 19.00 u (Kinderkoor) Anny Verschuuren-Driessen; bijz. intentie; overl. fam. Mulders- Maessen; jrd. Andreas en Anna Philipsen-Hendrickx; jrd. ouders Thijssen-Direks en Francisca Thijssen-van de Poel; Anna Classens-Baten (buurt); Jan van Knippenberg (buurt); ouders Geurts-Peeters (P.Tulpstr.). zo 13 okt 9.15 u Jrd. Gijs Broeders. di 15 okt 19.00 u Jrd. Peter van Dijck en Maria Wismans; Net Jaspers-Lenssen (Imrncnhof); Anna Classens-Baten (KBO). Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Joris; zo 9.15 u Mark en Ruud; di 19.00 u Vera en Bart A. De Allerzielendiensten met bezoek aan het kerkhof, op zondag 3 november zijn als volgt: 10.45 u (na de hoogmis) Vrcdepeel 14.00 u Ysselsteyn 16.00 u Merselo

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1