Rabobank Nieuwsbrief Seminar juridische, fiscale en bancaire aspecten verenigingen en stichtingen. Maandagavond 28 oktober om 20.00 uur vindt er in Café-Zaal "'t Brugeind" te Meerlo een seminar plaats voor alle bestuursleden van verenigingen en stichtingen met maatschappelijk en cultureel doel. Het seminar heeft als titel "Juridische, fiscale en bancaire aspecten Verenigingen en Stichtingen". De deelnemers aan het seminar krijgen informatie over de aansprakelijkheid van bestuursleden van een vereniging of stichting. Verder komen juridische, fiscale en bancaire aspecten aan de orde. Heeft u geen persoonlijke uitnodiging ontvangen en bent u toch geïnteresseerd in dit seminar, bel ons dan op telefoonnummer (0478) 530 470. Rabobank lanceert hypotheekoffensief De Rabobank ontketent een spectaculaire hypotheekactie. De grootste hypotheekverstrekker van Nederland biedt klanten nu een rentekorting tot maar liefst 0,4% op de nieuwe Rabobank Beschermingshypotheek. Van 4,2% naar 3,8% (vraag naar de voorwaarden). Deze actie duurt tot 14 november 2002. De Rabobank Beschermingshypotheek is een uitgekiende combinatie van een spaarhypotheek met een verzekering tegen terugval in inkomen bij werkloosheid of ziekte. Zo'n bescherming is zeker geen overbodige luxe. Nu het economisch tegenzit, hebben mensen behoefte aan extra zekerheid. De werkloosheid neemt toe en het ziekteverzuim loopt op. De financiële consequenties van werkloosheid en ziekte komen echter steeds meer voor rekening van de mensen zelf. Bovendien: een huis kopen blijft een hele stap, die zet je niet zomaar. Als je een huis koopt, wil je ook weten dat je er de komende jaren in kunt blijven wonen. Die zekerheid biedt de Beschermingshypotheek. Daarmee staat niets meer in de weg om de stap te zetten naar een eigen huis. Of naar een groter huis, voor wie daar aan toe is. Iedereen kan meedoen aan de actie, ook onze bestaande hypotheekklanten. Iedereen die tijdens de introductieperiode een Rabobank Beschermingshypotheek afsluit krijgt korting. Rabobank Agrarische Studies online via ZieZo.biz Sinds 3 oktober staan de volgende 4 studies op www.ZieZo.biz: De Hamvraag: een studie naar de toekomst van de Nederlandse Varkenshouderij, De kleur van samenwerking: een studie naar de toekomst van de Nederlandse sierteeltketens, De smaak van samenwerking: een studie over de ontwikkelingen in de voedingstuinbouw en De kip en het ei: een studie naar de toekomst van de Nederlandse Pluimveehouderij. ZieZo.biz is de verzamelplaats van agrarisch Nederland op internet. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 14