TVY AFSLUITINGSTOERNOOI André fl Raafs Ysselsteyn Te koop STUCADOORSBEDRIJF Ysselsteyn L?\ 06-51613982 Voor al uw: Stuckwerken Ornamenten Sierpleisters Poule A: Poule B: Poule C; Poule D: Poule E: Poule F; Senioren Introducee Toernooi Afgelopen zondag is het introducee toernooi gespeeld. Het begon s'morgens een beetje vochtig, maar in de loop van de dag klaarde het op en s'middags scheen zelfs de zon. Met 60 deelnemers, veelal vrienden, familie en bekenden, was dit toernooi goed bezet. De kantinemedewerkers moesten dan ook hun uiterste best doen om iedereen te voorzien van eten en drinken. De poule-winnaars: Robert van Osch en Hariette de Mulder Truus Philipsen en Marion Verspay Peter Philipsen en Geert Verhees Willy van Dijck en Jos Loenen Kalle Voigt en Annelies van de Wegen Jan Droesen en Miek van Ass Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Roelanzia Afsluitinas Toernooi Op zondag 27 oktober wordt al weer het laatste buiten toernooi gespeeld ter afsluiting van het seizoen, met aansluitend de Tombola van de kantinekaarten. Dus zorg datje erbij bent. Voor dit toernooi kun je je aanmelden middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 13 okt. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 per persoon. De organisatie van dit toernooi is in handen van Leon (545013). Uitwisseling TC t Lóbke Swoloen De inschrijving voor de uitwisseling met Swolgen is gesloten. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen vanaf volgende week woensdag bij de baan. Dubbelcompetltle De wedstrijden van de dubbelcompetitie van donderdag 3 oktober, die niet door konden gaan vanwege de regen, zijn verschoven naar vrijdag 18 oktober. Ysselsteyn, Peter Janssenweg 32 -Vrijstaand woonhuis met garage en voorzien van voorraadkelder. -Perceelsoppervlakte 620 m2. -Bouwjaar 1986. Inhoud 600 m3. -Begane grond: hal, slaapkamer/kantoor,bad kamer, toilet, woonkamer, keuken, en bijkeuken. -le verdieping: 3 slaapkamers, douche, toilet, en zeer ruime zolder. -2e verdieping: begaanbare vliering. -Het huis is geheel geïsoleerd. Te bevragen: M. Janssen, tel. (0478)636436)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11