IVY AFSLUITINGSTOERNOOI 'c'»1»™ Roelanzia Afsluitinqs Toernooi Op zondag 27 oktober wordt al weer het laatste buiten toernooi gespeeld ter afsluiting van het «I I seizoen, met aansluitend de Tombola van de kantinekaarten. Dus zorg dat je erbij bent. TSSBISuSIJII voor dit toernooi kun je je aanmelden middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 13 okt. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 per persoon. De organisatie van dit toernooi is in handen van Leon (545013). Junioren Afsluitingstoernooi Het afsluitingstoernooi is weer prima verlopen. Prachtig weer, een gezellige brunch en sportieve wedstrijden. Hieronder volgen de poule winnaars: Teun Spreeuwenberg Marleen Bouwman en Susan Beijers Menno Heetkamp Frank Spreeuwenberg Rik Litjens Jeroen Gommers Poule A Michelle de Wit Poule B Poule C Stan van Asten Poule D Poule E Rian Litjens (Moerslag) Poule F Poule G Fieke Koopmans Poule H Poule 1 Juul Hendriks Poule J Poule K Rene Jaspers Poule L Poule M Hans Spreeuwenberg Allemaal van harte Proficiat Uitslagen Dames: VCY1 - Rooyse VK2: 0-4. setstanden: 25-27, 16-25, 23-25, 20-25. Wedstrijden komende week: 6-10 Heren VCY1 - BVC Holyokel. Aanvang: iö.30u, aanwezig: IO.öOu. Tellen: Carta Bouwman. 7-10 Dames Phoenix 75 3 - VCY2. Vertrek: 20.00u Rijden: Francis en Lianne. Fanfare de Peelklank Programma drumband Morgen, zaterdag 5 oktober neemt de drumband deel aan een bandtoetsing ter voorbereiding op het concours. Het concert vindt plaats in het Centrum voor Amateurkunst, Ringbaan Oost 8 te Tilburg. Vertrek om 11.30 uur bij het gemeenschapshuis (Optreden om 14.00 uur). Wij wensen de drumband o.l.v. instructeur Peter v.d. Loo veel succes! Zondag 13 oktober nemen JES en de drumband deel aan een drumbandtreffen in Oirlo. Vertrek om 17.00 uur. Zaterdag 19 oktober is er een openbare generale repetitie in het gemeenschapshuis. Aanvang omstreeks 19.00 uur. Aansluitend wordt er een concert verzorgd door de fanfare. Zondag 20 oktober is tenslotte het concours in Goirle. Het definitieve programma is binnen. Aanvang optreden 18.15 uur. Aansluitend prijsuitreiking. Overige data Zat. 19 okt. Concert fanfare in gemeenschapshuis na afloop van de generale repetitie van de drumband. Vrijd. 8 nov. Feestavond met huldiging jubilarissen. Zond. 22 dec. Kerstconcert Zond. 9 maart Zondagochtendconcert in Schouwburg Venray. Corveedienst Corvee voor de maand oktober: Toon Jenniskens, Ger Jenniskens, Roel Linders en Eric Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! In de maand oktober is de repetitie weer in Ysselsteyn in de Smelchof. De hele maand zijn Nicole Romme, Stefanie Romme cn Lidian de Weert aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Op zaterdag 9 november hebben we 's avonds een uitwisselingsconcert. ^«elstei* rSSElSTEY.l/t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8