TOURCLUB <pClebls KYI5iNiLn.KNTKN-At>ltNDA 29 sept. 9 old. 14 okt. 25-26 okt. 26 okt. 28 okt. 9 nov, 11 nov. 12 nov. 14 nov. 16 nov. 16 nov. 19 nov. 20 nov. 28 nov. 6-7 dec. 9 dec. 11 dec. 13-14-15 dec. 15 dec. -15 dec. S.G.W. Ponyclub Thema-avond Zij-actief Dorpsraadsvergadering Bolchrysanten actie Jera Concertavond Vivac Zij-Actief orientatietocht Jaarvergadering Carnavalsvereniging Dorpsraadsvergadering Jaarvergadering SVY afd. korfbal Jaarvergadering SVY afd. voetbal Jera 10 years after: met Trade Mark Vorstenraadsbal Feestavond Zij-actief Feestavond KBO Sinterklaasavond SVY Kerststerrenactie Vocal group Enjoy Together Dorpsraadsvergadering Advents-/Kerstviering KBO Limb.Kampioenschappen Vogelschow Houtwerf Kerstmarkt op het JOC Hobby-lentoonstelling 18 dec. 29 dec. 4 jan.2003 5 jan. 11 jan. 19 jan. 19 jan. 25 jan. 31 jan. 1 febr. 6 febr. 9 febr. 15 febr. 23 febr. 1 maart 2 maart 3-4 maart 24 maart 29 mei 19-7 t/m 26-7 Kerstavond Zij-actiet Knobbeltocht Prinsebal Jeugdbontemiddag Jeugdpnnsebal Peeldancers toernooi Liedjesmiddag/uitreiking Reuzekluut Bonte-avond Bonte-avond Bonte-avond Ouderenavond Uitkomen boerebruidspaar Verklèd bal Jeugdprinsereceptie Receptie prins Boerebruiloft Carnaval 10 t/m 14 maartDe GEWELDig Express komt naar het JOC. Een interactieve tentoonstelling over zinloos geweld Algemene ouderavond PSZ Jera On Air Jera-kamp Aanstaande zondag 6 oktober organiseren De Smeleblaozers een groots opgezet muziekfeest. Het Zes Dorpen Festival. Dit muziekfeest is opgezet in samenwerking met muziekkapellen uit zes dorpen t.w. Oirlo, Oostrum, Leunen, Overloon, Stevensbeek en uiteraard Ysselsteyn. Dit muziekspektakel vindt plaats in de feesttent nabij de vroegere jeugdsoos 't Kelderke aan het Boddenbroek in Oirlo. Aan iedere kapel is gevraagd een speciaal programma in te studeren met een spectaculair hoogtepunt. Wij zullen een publieksjury benoemen om aan het einde van deze dag te bepalen welke kapel het beste in zijn opzet is geslaagd. Tussen de optredens door is er een rode draad waarin het publiek zich van zijn beste kant kan laten zien. Verder zullen er de hele middag ruimschoots activiteiten georganiseerd worden voor de kinderen. Zo is er een clown aanwezig, er zal geschminckt worden, er is video, poppenkast en een knutselhoek waar bijvoorbeeld papieren muziekinstrumentjes gemaakt kunnen worden. De entree is voor deze dag gratis. Alle reden dus om deze dag vrij te houden en er een gezellig dagje uit van te maken dicht bij huis. Aanvang optredens 13.00u, voor diegene die zich voor de brunch opgegeven hebben 11.00u. Dit alles is mede mogelijk gemaakt door: Bakkerij van Gassel Autobedrijf Gommans De Wit Tom Bouwman Mesthandel t Diepvrieshuis Ysselsteyn Y sselsteyn Ysselsteyn Ysselsteyn Glasservice Ysselsteyn Ysselsteyn Houbensteyn Groep Ysselsteyn Autobedrij f Peter Peters Ysselsteyn Afgelopen zaterdag hield Toerclub Ysselsteyn voor het eerst in hun bestaan een clubdag. Deze dag begon met een tijdrit over 50 km gereden in koppels. Vooraf dienden zij een gemiddelde snelheid op te geven. De winnaar was het koppel die het dichtst bij het gemiddelde uitkwam. De winnaars waren Harry Broeks en Bert Janssen. Zij reden 26,012 km/hr en hadden 26.2 opgegeven. Zij zaten er dus 0,188 km/hr langs. Koppel 2, Patrick van Rooy en Maarten Teunissen, zat er 0.189 langs. 1 meter gemiddeld per uur verschil! Zij gaven 31 km/hr op en reden 30.711 km/hr. Thijs van Asten en Wim Claessens reden 34.227 terwijl zij 34 opgegeven hadden. Zij werden derde, 's Avonds sloten we deze geslaagde dag af met een barbeqeu in de timmerwerkplaats van bouwbedrijf Th Teunissen, een van onze sponsers met een wielerhart. a's Zondag is er voor degene die niet in Venray gaan mountainbiken gewoon om 09:00 uur vertrek bij Herberg de Peel. Collecte Nederlandse Brandwondenstichting De collecte van de Nederlandse Brandwonden Stichting is dit jaar van 6 tot 12 oktober. Wilt u hier alvast rekening mee houden. Y'S 5 E l S T F V N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3