Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Kinderpostzegels - Het is een goede traditie dat de kinderen van groep 8 ieder jaar kinderpostzegels verkopen. Het thema van dit jaar is kind en computer. Met de opbrengst van de Kinderpostzegelactie financiert de Stichting Kinderpostzegels Nederland jaarlijks honderden projecten voor kwetsbare kinderen. Ook dit jaar komen de kinderen weer langs wel op 25 september a.s. vanaf 12.00 uur. Vanaf 6 november a.s. ontvangt u dan uw bestelling. U steunt toch ook de kinderpostzegelactie? Vanaf 25 september komen de kinderen van groep 8 weer langs de deur!!! MR. St. Oda Dinsdag 24 september heeft de medezeggenschapsraad van St. Oda weer haar eerste vergadering i van het nieuwe schooljaar 2002 - 2003. De vergadering begint om 20.00uur en is zoals altijd voor de li ouders openbaar. Op deze vergadering komen o.a. aan de orde jaarverslag 2001 - 2002, het financieel verslag van 2001 - 2002. De voortgang van de fusie SKPOV met het Openbaar en j Protestant Christelijk onderwijs het nieuwe GMR reglement en de jaarplanning van de MR. Indien U Igeïnteresseerd bent kunt U deze vergadering bezoeken. C1000 Sponsoractie Zoals U waarschijnlijk wel in de krant en op de kabel hebt kunnen lezen is de Sponsoractie door C1000 Seuren buiten verwachting goed verlopen. De Heer en Mevrouw Seuren konden op school aan de leerlingen en leerkrachten en cheque overhandigen van maar liefst 3000,-- Dankzij de inzet van de ouderraad, ouders, leerkrachten en kinderen kon dit bedrag bereikt worden. Namens de school wil ik dan ook De Heer en Mevrouw Seuren de medewerkers van C 1000 en alle anderen die op een of andere manier hieraan hebben meegewerkt hartelijk danken voor deze goed ij geslaagde actie. Zodra het speeltoestel is geplaatst zullen wij U hiervan op de hoogte stellen. I Uitbreiding Basisschool Het vorig jaar is de basisshool uitgebreid met 3 semi permanente lokalen. De school heeft op dit moment 8 permanente lokalen en 1 lokaal in de gemeenschappelijke ruimte Het gevolg is dat er nooit gezamenlijke activiteiten op school kunnen plaats vinden terwijl daar toch behoefte aan is. Der"* U maar eens aan het overblijven algemene vergaderingen en gemeenschappelijke vieringen. Op gemeentelijk niveau is dit besproken en er is een aanvraag ingediend om de school uit te breiden met een permanent lokaal om zo de gemeenschappelijke ruimte weer vrij te krijgen. Als alles goed gaat denken we in 2003 de school te kunnen uitbreiden. Wij houden U van deze nieuwe ontwikkeling op de hoogte. J Samenwerking Basisschool- Peuterspeelzaal Het bestuur van de peuterspeelzaal en de directie van de basisschool hebben besloten om te onderzoeken of en hoe we op termijn nauwer kunnen gaan samenwerken. Daarom is er een werkgroep opgericht, bestaande uit een afvaardiging van de school, de ouderraad en de peuterspeelzaal om dit verder uit te werken. Fietsen op school Het valt op dat er de laatste weken steeds meer kinderen met de fiets naar school komen. Daar het aantal plaatsten om de fiets te stallen beperkt is zou ik u willen verzoeken daar kritisch in te zijn. Naar ik vernomen heb is er ooit afgesproken dat kinderen die binnen de bebouwde kom wonen niet met de J fiets naar school komen. Graag had ik daarvoor uw medewerking daar op toe te zien. de deur en

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4