Vsselsteyn
Junioren
Maandagavondcompetitie KNIP UIT EN BEWAAR
Maandag 23 sept. begint de volgende ronde van de maandagavondcompetitie.
Kijk goed hoe laat je moet spelen en in welke poule je staat. Als iemand een keer niet kan,
probeer dan samen een andere dag of tijd af te spreken en vergeet vooral niet de stand door te
geven aan: Lianne (541753) of Ria (545035) We hopen weer op leuke en sportieve wedstrijden.
Poule A
Poule B
Poule C
Poule D
Poule
IMandy Kemmelings
1 Milou Heetkamp
1Lisa v. Lipzig
1 Marleen Bouwman
1 Klaas Grienen
2Mlchelle de Wit
2Teun Spreeuwenb
2Pim Rongen
2Wi!iem de Wit
28ar? Philipsen
3Sandra Jansen
3Laura Gooren
3Peter Hesselmans
3Jeffrey Willems
3Rian Litjens (moer)
4Jessica Jansen
4Jeroen Tonnaer
4Susan Beijers
4 Jos Arts
Poul© F
1Rian Litjens (lit)
Poule G
1 Marian Claessens
Poule H
1 Juul Hendriks
Poule I
1 Sandra Claessens
Poule J
1 Mark van Neerven
2Harm de Wit
2Joris Verheyen
2Nieis Claessens
2Lennie van Asten
3Stijn van Asten
3Eefje de Wit
3Stan van Asten
3Rinske van Hees
3Annemarie Geurts
4Rob Claessens
4Fieke Koopmans
4Selay Kakar
4Roy Claassen
4Stan van Dijck
Poule K
Poul© L
Poule M
1 Hans Spreeuwenb.
1 Rik Litjens
1 Teun de Wit
2llse Litjens
2Marlon van Dijck
2Jelie van Hees
3Steffie de Wit
3Rene Jaspers
SJeroen Gomrners
4Frank Spreeuwenb.
Maandag 23 september aanwezig comitélid Riet Koopmans (541806) en Gerda van Lipzig (541552)
Helpende ouders van 16.00 tot 17.30 Milou Heetkamp
Uur
Baan 1
Baan II
Baan III
Uur
Baan I
Baan II
Baan III
Uur
Baan I
Baan II
Baan
16.00
A1/A2
B1/82
B3/B4
17.30
E3/E4
F1/F2
F3/F4
19.30
H1/H2
H3/H4
K1/K2
16.30
A1/A3
E1/E2
C3/C4
18.00
L1/L2
J3/J4
J1/J2
20.15
K3/K4
L3/M3
M1/M2
17.00
D1/D2
D3/D4
C1/C2
18.45
i3/i4
G1/G2
G3/G4
Maandag 30 september aanwezig comitélid Ria de Wit (545035) en Elly de Wit (0493-526117)
Helpende ouders van 16.00 tot 17.30 Jeroen Tonnaer
Uur
Baan 1
Baan II
Baan III
Uur
Baan 1
Baan II
Baan III
Uur
Baan i
Baan II
Baan lil
16.00
B1/B3
A1/A2
C2/C3
17.30
F2/F4
F1/F3
E1/E3
19.30
K2/K4
H1/H3
H2/H4
16.30
B2/B4
D2/D4
C1/C3
18.00
J2/J4
L1/L3
J1/J3
20.15
L2/M2
K1/K3
M1/M3
17.00
E2/E4
D1/D3
A2/A3
18.45
11/13
G2/G4
G1/G3
Maandag 7 oktober aanwezig comitélid Gerda van Lipzig (541552) en Lianne van Hees 541753)
Helpende ouders van 16.00
tot 17.30 Marleen Bouwman
Uur
Baan 1
Baan II
Baan III
Uur
Baan 1
Baan II
Baan ill
Uur
Baan 1
Baan II
Baan ill
16.00
A2/A3
B1/B4
B2/B3
17.30
F2/F3
E1/E4
F1/F4
19.30
H2/H3
K2/K3
H1/H4
16.30
A3/A1
D2/D3
C2/C3
18.00
11/14
J1/J4
Tl/M1
20.15
K1/K4
L2/L3
M2/M3
17,00
D1/D4
E2/E3
C1/C4
18.45
G1/G4
G2/G3
J2/J3
Herfst Toernooi Leunen - Oostrum
Op maandag 21 oktober spelen we het Herfst Toernooi in Leunen en Oostrum. Je kunt je opgeven
met een partner Aanmelden kan tot en met 1 Oktober door het onderstaande strookje met 1,25 (of
2,50 als jij je samen met een partner opgeeft) bij Lianne (moerslag 7) in de bus te stoppen.
Groep A mini's 7-8-9-10 jaar Groep C 11-12 jaar Groep E 15-16 jaar
Groep B beginners 9-10 jaar Groep D 13-14 jaar Groep F 17-18 jaar
NAAM:ADRES:GROEP:
NAAM PARTNER:ADRES:GROEP:
ik doe mee aan het Herfst Toernooi.en doe €1,25 2,50- met partner) samen met dit strookje in een
envelop.