Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 9 sept '02 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1 .Opening 2.Verslag vergadering van 12 aug. '02. 3.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 4.Mededelingen vanuit de commissies 5.Bespreking aandachtspuntenlijst. 6. Verslag dorpsradenoverleg. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas FANFARE DF. PEELKLANK Oogstdankviering Op zondag 8 september verlenen we onze muzikale medewerking aan de Oogstdankviering. De leden van de drumband vertrekken om 10.10 uur vanaf het gemeenschapshuis. De fanfareleden worden verzocht uiterlijk 10.15 uur gereed te zitten op het Lovinckplein. Denk aan lessenaar en aan wasknijpers, deze laatste heb je misschien nodig als het waait. We spelen de volgende stukken: Hymne a la musique, Crimond en Great is thy faithfulness (uit het boekje van de 7 koralen). Neem deze stukken dus thuis nog een keer goed door! Dodenherdening Engelse Kerkhof Volgende week zondag 15 september verlenen we onze medewerking aan de dodenherdenking op het Engelse Kerkhof. Meer hierover in YNB van volgende week. SLAGWERKOPLEIDING BIJ "DE PEELKLANK" Enkele enthousiasten jongens hebben zich inmiddels aangemeld. Dus starten wij binnenkort weer met een nieuwe slagwerkopleiding bi j muziekverening "De Peelklank". Ben ii j ook zo'n enthousiaste jongen of meid (vanaf 8 jaar) die zin heeft in alles wat met slagwerk te maken heeft, bel vrijblijvend even naar Wim Lemmens (tel.541532) voor informatie. JELGDFANFARE LET OP: Aanstaande vrijdag (6 september) is de repetitie in Ysselsteyn. Op vrijdag 13 september repeteren we weer in Merselo. Aan de beurt om te rijden zijn: Nicole Romme, Willeke Koonings en Lidian de Weert. t/ ZIJ-Actief afd. Ysselstevn Myé „yji Tussen kunst en kitsch: jfXCTIEF Op 9 september zal dhr. Diekstra bij ons een avond komen verzorgen over kunst en kitseh. Op deze avond ben je in de gelegenheid om allerlei spullen mee te brengen bv. sieraden, schilderijen, vazen of andere dingen waarvan je denkt dat ze waardevol zijn en zelfs foto's van grote stukken zoals klokken of kasten. Dhr. Diekstra zal je dan vertellen of het waardevol is of dat het kitsch is. De avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Wijnavond: Op dinsdag 17 september en donderdag 19 september is er een wijnavond bij Jo Deters. Jo zal ons op deze avonden de kunst van het wijn maken laten zien en we mogen ook van haar wijnen proeven. Opgeven voor een van deze avonden kan. bij Toos Arts tel. 541544. Kienen: Dinsdag 10 september is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Ivonne Claessens-Louwers zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Intratuin: Intratuin Venray stelt iedereen in de gelegenheid om een minicursus snoeien, workshop loodbewerking of een kerst-workshop te volgen. Voor inlichtingen hierover kun je terecht bij de Intratuin klantenservice.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5