ETA PROGRAMMA JEftA'70 VAN 29 auq T/M 7 sept 2002 Donderdag 29 aug: D.A.G.: Openingsdisco Zaterdag 31 aug: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 2 Zondag 1 sept Grand prix Belgie op groot beeldscherm 14.00u. Maandag 2 sept Vergadering Examenfeest 19.30u. Donderdag 5 sept D.A.G.: Waterspellen Zaterdag 7 sept Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 3 Vrijdag 13 sept: Examenfeest (alleen voor genodigden) 20.00u. Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 nnnrierrianavondaroep: Op donderdag 29 augustus beginnen we met het nieuwe seizoen van de donderdagavondgroep. De inschrijfformulieren worden op school uitgedeeld en moeten op de 1 ot de 2 donderdagavond ingeleverd worden. We starten het seizoen met een Openingsdisco. Examenfeest: Op Maandag 2 september is er voor iedereen die meehelpt bij het organiseren van het examenfeest een vergadering om 19.30u. in de Jera. Jerakamp: De vorige keer in het krantje waren we enkele sponsors van het Jerakamp vergeten te vermelden dus hier nog een keer alle sponsors. De Jera wil verder nog bedanken: de vrijwilligers voor de diverse activiteiten, Egelmeers, Roelanzia, Forest Bakkerij van Gassel, het Diepvrieshuis, C1000, Thea Hendriks, Frank Swinkels, Las -n Constructiebedrijf Jo Stevens BV, Autoverhuurbedrijf de Mulder, Frans Claessens en Frans van Rosmeulen. Binnenkort zal er en foto- en filmavond zijn waar de foto's en video s besteld kunnen worden. De kampweek zal volgend iaar zijn van 26-7 t/m 2-8 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. ZIJ Actief afd. Ysselstevn -v r Volksdansen 1IjlEF °P donderdag 5 september beginnen we weer aan hel nieuwe seizoen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Naast de originele volksdansen, dansen we ook country-dansen, wat dus ook aantrekkelijk is voor jonge leden. Kom eens kijken op donderdagmiddag tussen 13.30 en 16.00 uur in het gemeenschapshuis. We hebben twee groepen en ontdek welke groep voor jou geschikt is, of informeer bij Annie van Soest tel. 541697. Op'dinsdag 17 september en donderdag 19 september is er een wijnavond bij Jo Deters. Jo zal ons op deze avonden de kunst van het wijn maken laten zien en we mogen ook van haar wijnen proeven. Opgeven voor een van deze avonden kan bij Toos Arts tel. 541544. Wittem De reis naar Witten gaat wegens te weimg belangstelling met door. Ziekenbezoek In de maand september zal Rick de Wit-Maas tel. 541402 de leden m het ziekenhuis bezoeken. r.FMENGD KOOR "VIVACE" Zaterdag 31 aug. hebben we onze jaarlijkse fietstocht. De uitnodiging hiervoor hebt u inmiddels ontvangen. Zondag 1 sept. zingen we de Hoogmis. Woensdag 4 sept. zijn Truus en Johan Lemmens 40 jaar getrouwd. Om 14.00 uur zingen we de jubileummis. Om 18.45 uur brengen we in zaal Roelanzia een serenade aan het Robijnen paar. Zorg dat u op tijd, in uniform, aanwezig bent. Dc repetities beginnen voorlopig voor alle partijen om 20.00 i uur. omouvci

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2