EVENEMENTEN-AGENDA 31 aug. Viering 40jr jubileum Veteranen SVY 1 sept. Menwedstrijden Recreatiemenners 13-14-15 dec. Limb.Kampioenschappen Vogelschow Houtwerf Ysselsteyn e.o. 15 dec. Kerstmarkt op het JOC 18 dec. Kerstavond Zij-actief 4jan.2003 Prinsebal 5 jan. Jeugdbontemiddag II jan. Jeugdprinsebal 19 jan. Liedjesmiddag/uitreiking Reuzekluut 25 jan. Bonte-avond 31 jan. Bonte-avond 1 febr. Bonte-avond 6 febr. Ouderenavond 9 febr. Uitkomen boerebruidspaar 15 febr. Verklèdbal 23 febr. Jeugdprinsereceptie 1 maart Receptie prins 2 maart Boerebruiloft 3-4 maart Carnaval 8 sept. Fietstocht VZO 9 sept. Thema-avond Zij-actief 9 sept. Dorpsraadsvergadering 29 sept. S.G.W. Ponyclub 9 okt. Thema-avond Zij-actief 14 okt. Dorpsraadsvergadering 26 okt. Concertavond Vivac 9 nov. Jaarvergadering Carnavalsvereniging 11 nov. Dorpsraadsvergadering 16 nov. Vorstenraadsbal 19 nov. Feestavond Zij-actief 6-7 dec. Kerststerrenactie Vocal group Enjoy Together 9 dec. Dorpsraadsvergadering 11 dec. Advents-/Kerstviering KBO Basisschool 'St-Oda' Het schooljaar is maandag weer gestart. Maandag zijn we weer van start gegaan met het schooljaar 2002-2003. Goed uitgerust en vol goede moed kwamen alle kinderen weer naar school. Zo'n eerste dag is voor de kinderen best spannend. Een andere leerkracht een nieuwe klas en misschien wei een leerkracht die ze helemaal nog niet kenden. Want we hebben aan het begin van dit schooljaar een aantal vervangers voor leerkrachten die met zwangerschapsverlof c.q. ouderschapsverlof zijn. In groep 4/5 is Angela met zwangerschapsverlof. Zij wordt vervangen door Natalie van de LaarAngela komt als alles goed gaat begin december weer terug. In groep 4 is Noreen nog met zwangerschapsverlof. Ze heeft inmiddels een flinke zoon Jort. Noreen wordt vervangen door Paul Speijcken (ma.di,wo) en Anja Geurts(do,en vr) Noreen komt eind september weer terug. Dan is Elles Brauer uit groep 7 ook nog met zwangerschapsverlof. Elles heeft in de vakantie een dochter gekregen, Brechje. Elles komt eind oktober weer terug en wordt vervangen door Irene Michiels(ma ,di) en Eliasn Sweelssen (wo, do vr) Tenslotte llze Arts. llze(groep 5) heeft ouderschapsverlof en wordt vervangen door Stans Garé. Inloopavond: Op donderdag 29 augustus is er een inloopavond. Alle kinderen ouders opa's en oma's kunnen dan op school komen kijken in welke klas en op welke plaats de kinderen zitten De school zet de deuren om half zeven open en we sluiten weer om half acht Ouderavond groep 3 - Op maandag 2 september a.s. is er ouderavond voor de ouders van de leerlingen van groep 3. Op deze ouderavond wordt een en ander uit de doeken gedaan m.b.t. de werkwijze in groep 3. Een uitnodiging volgt. Schoolzwemmen: Het schoolzwemmen voor groep 4 en 5 start op maandag 2 september voor groep 5 en op vrijdag 6 september voor groep 4. Sponsortocht Op zondag 18 augustus hebben veel ouders en leerlingen meegedaan aan de sponsortocht in Melderslo. Deze actie is dank zij de medewerkers van C1Q00 en de ouderraad een groot succes geworden. Wij zijn allen heel dankbaar voor hun sportieve inzet zowel de 80 km lopers (poeh.... wat was het warm) de 40 km(och het ...het was toch wel veren de 10 kilometer/ volgend jaar loop ik de veertig). Allemaal heel veel dank Tenslotte: Velen hebben mij de afgelopen dagen gevraagd Hoe is het met Ben. Het gaat de goede kant op. Als de vooruitzichten ons niet bedriegen zal Ben over een aantal weken weer langzaam de draad opnemen. Hij voelt zich een stuk beter en zou als het aan hem lag weer graag de eerste stappen willen zetten. Maar.de deskundigen zeggen nog even wachten. Vanaf deze plaats wensen wij Ben heel veel beterschap. Hij was zeer blij met de vele kaarten en goede wensen in de afgelopen maanden. Dat was voor hem een grote steun. Z'n adres is nog steeds: Ben Ruhl, Randenrade 18 5807 BM Oostrum

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4