S.V. YSSELSTEYN Voetbal S.V. YSSELSTEYN Korfbol T S.V. YSSELSTEYN MEDEDELINGEN MEDEDELING!!!!! u uu t De jeugdcommissie bedankt de ouders die dit seizoen de t-shirts van een jeugdteam gewassen hebben en tevens de ouders die gezorgd hebben voor de ranja tijdens de wedstrijden. We hopen dat we ook het volgende seizoen weer een beroep op enkele ouders mogen doen. Verder wensen we iedereen een hele fijne vakantie met hopelijk mooi weer. Dan kunnen we in augustus weer met frisse moed beginnen. EUGD Willen de volgende meisjes zo snel mogelijk een pasfoto of hun korfbalpasje inleveren; Willeke Koonings, Paula van Vegchel, Sandra Jansen, Kelly Marcellis, Michelle Jacobs en Lia Litjens. Inleveren bij Elly Ciaessens Peeiweg 25. MEDEDELING Verbetering sanitaire ruimten sportaccommodatie .rt,aiiit. Zoals wellicht bekend, is men sinds oktober 2001 verplicht om in openbare ruimten een risicoanalyse uit te voeren in het kader van de legionella-preventie. Deze analyse is een verantwoordelijkheid van de eigenaar van de accommodatie, oftewel de gemeente Venray. Eind vorig jaar is er legionella risicoanalyse uitgevoerd in opdracht van de gemeente. Na lang aandringen van de verenigingen die de sportaccommodaties van de kerkdorpen beheren, zijn sinds kort de resultaten van dit onderzoek bekend. Hieruit blijkt dat we enkele aanpassingen moeten doen. Echter, de gewenste aanpassingen moeten eerst door de eigenaar (gemeente Venray) goedgekeurd worden. We hopen dan ook dat de gemeente dit nu snel oppakt, zodat we ons waterleidingnet volgens de wettelijke eisen kunnen inrichten. t Voorlopige indeling seizoen 2002-2003 1 e en 2e elftal 3e elftal L; Ger Spreeuwenberg tel: 541336 G: Jan Vergeldt L: Eric v. Asten tel: 541849 G: Leo v. Dijck L: Martin Arts tel: 541887 G: Frank Koonings 4e elftal L: Patrick Martens tel: 542173 5e elftal LHans Michels tel: 0493-529511 6e elftal LHenk Bovee tel: 587083 L: Tjeerd Jenniskens tel: 0493-529655 T: Marl Veriijsdonk, tel: 541823 T: Frank Koonings, tel: 541439 1e traninq: 30 juli letranino: 8 augustus Keeperstrainer; Geert van Gasset, letraining 30 juli, fel: 541991 Marcel Arts Peter Bartray Thijs Berkers Rob Berkers Ronnie Bovee Geert van Dijck jr Edward van Dongen Frank Geurts Eddy Kuenen Ramon Kuunders John Lemmens Bart Marcellis Wilbert van Meyel Renè van de Pas Ronnie Peeters Gijs Peeters Andy Philipsen Maikel Pouwels Robin Pouwels Stefan van Sinderen Sjoerd Slangen Nick Stevens Chris-Jan Tissen Henk Versteegen Daan Wijnands Ruud Wilms Gert Wilmsen Jeffrey Versteegen Peter Janssen Joan Kuenen Willem Verheyen Frank Verbeek Iwan Crooimans Renè van Dijck Geert van Dijck Leon van Dijck Richard van Dijck Jos Geurts Peter Jaspers Koen Peeters Martin Pouwels Dirk Scheepens Carlo van Soest Peter Knapen Martien Smits Jos Bovee Geert Deters Tom van Asten Ruud Bergsma Patrick Gloudemans Frank van Ass John van Dijck Joeri Hendriks Eddy Cornelissen Huub Koonings Luc Janssen Tom Cornelissen Leon Niessen Berry Kuunders Sjoerd Ewals Sander Peeters Hans Michels Joost Gevers Marlijn Plum Henk Stiphout Jac van Haperen Harm Pouwels Patrick Vergeldt Edwin Keyzers Ingo Seuren Ed Verschuuren Roy Kleeven Martijn Ciaessens Ger van Well Mike Kuunders Wim Vergeldt Rogier Wijnands Eric Lemmens Rob Janssen Harrie Xhofleer Roel Linders Ruud Sanders Rob de Weert Patrick Plum Willie Koonings Miel Hendriks Ferdi Seuren Rogier Niessen Tom Lemmens Frank van Well Bart van Oers

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6