Afgelopen week is hef Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld, in totaal 80 deelnemers verdeeld over 2 sterktes in zowel Dames- als Heren-categorie hebben gespeeld om de mooie prijzen, die door A&S/Intersport beschikbaar waren gesteld. Dit jaar speelden buiten de bekende koppels uit Helenaveen en Meijel énkele koppels mee uit Wanssum en America. Hst weer was de hele week voortreffelijk. Er werd dan ook menig zweetdruppeltje gelaten. Door de inspanningen van de bouwploag, vele leden en niet te vergeten Piet Ciaessens konden we deze- week al genieten op ons nieuw aangelegde terras. De uitloting van de loten werd uitgesteld tot volgende week zondag na de prijsuitreiking van de Clubkampioenschappen Jeugd en Mix Senioren. De uitslagen: Dames B: 1Jean Peeters en Annelies van de Wegen TVY 2. José Jaspers TVY en Truus Martens TC Meijel Heren B: 1Bert Korstjaans en Marcel Verbers TC America 2. Fons Emonts en Herman van Ass TVY Dames A: 1Anita Arts en José Gerrits TC Helenaveen 2. Lindsey Pouwels en Katheiijn de Wit TVY Heren A: 1Ruud Vermeer en Erwin Dijkstra TVY 2. Geert Franssen en Wirrt Peeters TC De Gagel Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Deze week worden de Ropa-computer clubkampioenschappen Jeugd Mix senioren ge De jeugd speelt dagelijks vanaf 16.00 uur en om 19.00 uur beginnen de senioren. Met een deelnemersveld van 54 bij de jeugd en 22 koppels bij de senioren belooft het weer een leuk en spannend kampioenschap te- worden. Op zaterdag worden de halve finales gespeeld. We beginnen dan om 13.00 uur. De finales op zondag beginnen om 11.30 uur. De prijsuitreiking is gepland om 13.00 uur, gevolgd door de uitloting van de prijzen van de loterij met ais hoofdprijs 1 minuut gratis tmken en vete andere mooie prijzen, beschikbaar gesteld door onze eigen Ysseisteynse ondernemers, zoals levensmiddelenpakketten, vleespakket, Gardana slanghaspel, gereedschapset, brandblusser etc. Loten zijn te koop bij de tennisbaan tijdens alle dagen van het toernooi. Volgende week donderdag willen we starten met de dubbeicompetiiia, zodat we voor de vakantie nog een ronde kunnen draaien. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf begin volgende week bij de baan Ga even kijken wanneer en hoe laat je moet spelen, dat is voor de tegenstander ook prettig. Veel plezier CJabdafl Op 14 juli wordt voor de eerste keer een clubdag georganiseerd voor zowel de jeugd- als de senioren leden. De bedoeling van deze dag is om gezellig samen bezig ie zijn, zowel op de baan met tennis, als bulten de baan met andere activiteiten/ spellen voor jong en oud. Tevens zullen op deze dag de kampioenen van de KNLTB/Dorpencompetitie van dit jaar worden gehuldigd. De bedoeling is om op deze dag ook de nieuwe kantine in gebruik te nemen. Senioren 'eden kunnen .zich hiervoor telefonisch opgeven bij Jan (541781) of Dirk (541428) met vermelding van evt. voorkeur voor voor- of namiddag. Nadere mededelingen volgen de komends weken. De inschrijving sluit op zondag 30 juni. L&t op, dit is de taaiste week. Rackettos De komende weken is er op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur weer gewoon rackettossen. Dus wit je eens een keer een balletje slaan, zorg dan dat je op tijd aanwezig bent, dan kun je vanaf het begin meedoen. TO R C L U B Zondag reden we een door Mart van Rens "gevonden" tocht. Het is een volledig J uitgepijlde tocht welke via de Kernpkesberg richting Pastoor Jacobspeei loopt. De richtingaanduiding is op het wegdek te vinden. Het betreffen oranjekleurige tekens, een bolletje niet driehoek waarvan de driehoek de richting aangeeft. De tocht loopt via Milheeze, Bakel en Aarle-Rixtel richting Neunen. We kwamen oa langs het pittoreske kasteeltje Croy tussen Aarle Rixtel en Stiphout- Via Neuen, Mierio en Lierop ging het weer terug richting uiteindelijk Ysselsteyn, Zo bedraagt de tocht ongeveer 65 tot 70 km. Misschien een idee voor een fietstocht? Wij hebben nog een lusje extra gemaakt om aan de kilometers te komen. Zondag rijden we de Bevrijdingsrit te Overloon. Vertrek om 0800 uur bij Herberg de Peel

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8