.a FANFARE DE PEELKÏ.A1VK Oud iizer Wij willen iedereen bedanken die er aan heeft bijgedragen om de oud ijzer actie zo goed tc doen slagen. Examens muziekschool Afgelopen week hebben verschillende leerlingen/leden van onze vereniging deelgenomen aan de hafa- examens aan de muziekschool. Marleen Alders, Loes Poels en Willeke Koonings behaalden het A-diploma. Boy Geerets, Rinske van Hees, Sandra Bouwman, Steffie de Wit, Marloes Claessens, Ellen Egelmeers, Simone Maessen en Ellen Smits behaalden het B-diploma. Allemaal van harte gefeliciteerd! Kermisconcert ieuedfanfare Komen jullie ook luisteren naar het kermisconcert van de jeugdfanfare? Dit wordt as. zondag 30 juni gehouden in zaal 't Anker in Merselo. Aanvang 12.00 uur. Laatste repetitie As. maandag 1 juli en 2 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. Zoals gebruikelijk sluiten we de laatste repetitie voor de vakantie af met een gezellig samenzijn. Graag zoveel mogelijk leden aanwezig. Corveedienst juli/augustus Corveedienst voor de maanden juli en augustus: Ellen Egelmeers, Stan Gellings, Josje Geurts en Lea Hendriks. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Peeltoernooi drumband As. zaterdag 29 juni neemt de drumband deel aan het Peeltoernooi. Aanvang optreden om 14.45 uur. Het toernooi vindt plaats in Gemeenschapshuis "d'n Binger'aan het Alexanderplein 2 te Meijel. JEUGDFANFARE Rijden op vrijdag 28 juni: Loes Poels, Stefanie Romme en Wouter de Weert. Dit is tevens de laatste repetitie voor de zomervakantie. Vanaf vrijdag 23 augustus is er weer een repetitie in Ysselsteyn. Afmelden bij Joan 546249 of Lea 06-18572290. Kermisconcert Op zondag 30 juni zal de jeugdfanfare samen met Happy Sound een kermisconcert verzorgen. Dit concert vindt plaats in zaal 't Anker te Merselo. Aanvang 12.00 uur. Happy Sound zal dit concert openen, gevolgd door de jeugdfanfare. We zullen de muziekstukken, welke we gespeeld hebben in Maasbracht tijdens het beoordelingsconcert, spelen en een aantal korte werkjes die met dieren te maken hebben. De jeugdleden worden om 11.30 uur in Merselo verwacht en gaan met eigen vervoer, graag onderling regelen. Denk aan het uniform; witte blouse en blauwe spijkerbroek. Natuurlijk is iedereen van harte welkom om te komen luisteren. Tot zondag! DAMES GYMCLUB half 7 Dinsdag 2 juli is de laatste les, We gaan dan om 18.30 uur fietsen, en gezellig koffie drinken. Bij slecht weer gewoon gym. (jymnaflte L.R. DE PEELDRAVER Concours te Meerlo Dressuur Kl.B Sabine Franken met Jupiter 2e prijs. KJ.L2 Monique Lamers-Couwenberg met Marstro 6e prijs. K1.Z2 Hilda Lemmens met Mac Intosh's 3e prijs. Springen Kl.B Kim Egelmeers met Lay Chelsea 2C prijs. Allen van harte gefeliciteerd! V - rfQHBP '"J/4* 1 \xssEisTtvv^j

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5