KEIJSÉRS-MAND Het Open Dorpen Toernooi is in volie gang. Komende zaterdag worden de halve finales gespeeld vanaf 13.00 uur. De finales op zondag beginnen om 14.00 uur. Na afloop om ca. 13.30 uur is de prijsuitreiking met aansluitend een grote loterij met vele mooie prijzen en ais hoofdprijs 1 minuut gratis tanken, gesponsord door autobedrijf Gommans de Wit. Wil je een keer een leuke dubbel-wedstrijd zien, kom.dan gerust eens kijken. U bent welkom. Senioren Komende week worden de Ropa-computer clubkampioenschappen Jeugd Mix senioren gespeeld. De ieuqd speelt dagelijks vanaf 16.00 uur en om 19.00 uur beginnen de senioren. Met een deelnemersveld van 64 bij de jeugd en 22 koppels bij de senioren belooft het weer een leuk en spanned kamioenschap te worden. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Zorg, datje op tijd bent. Alie deelnemers veel succes. nÜgSketeSkS willen we starten met een interne dubbelcompetitie voor zowel dames ais heren senioren d w z een competitie vergelijkbaar met de bestaande pyramids maar dan voor dubbels. Er wordt gespeeld op 2 banen op een vaste dag van de week, de donderdag, en de wedstrijdindeling wordt gemaakt door de TC Evenals bij de pyramids kun je promoveren en degraderen. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeverr bij Theo (541330) Heb ie qeen'partner, aeen nood, geef je op ais eenling, dan zoeken wij een passende partner. De organisatie van deze competitie is in handen van Theo en Dirk. De inschrijving sluit op zondag 23 juni. Let op, dit is m matste weeü. In het wiekend van 30 augustus t/m 1 september wordt voor de zesde keer in successie het Ven ray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. Da organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: 0<9 _a Open klasse bij TC Rodhe D1-klasse in Ysselsteyn en D2/E-kiasse in Leunen. De wedstrijden om de 3 t/m de o plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbeque is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TC Rodhe. De teams bij de senioren bestaan in de Dl en D2/E-klasse uit 4 dames en 4 heren, terwijl m de open Klasse min. z heren en 2 dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Evenals afqelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Ër wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën; jongens/meisjes 10 - 13 jaar en 13 -15 jaar. Een team bestaai in principe uit 3 jongens en 3 De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine, ue Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze oo een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd ar rekening mee, datje in principe het hels weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaar werd TVY eerste in alle categorieën. Dus maid De inschrijving sluit op zondag 23 juni. Let op, dit is de laatste öHUiuli wordt voor de eerste keer een clubdag georganiseerd voor zowel de jeugd- als de seniorenleden. De bedoeling van deze dag is om gezellig samen bezig te zijn, zowel op de baan met tennis, als buiten de baan met andere activiteiten/ spellen voor jong en oud. Tevens zullen op deze dag de kampioenen van de KNLTB/Dorpencompetitie van dit jaar worden gehuldigd. He bedoeling is om op deze dag ook de nieuwe kantine in gebruik te nemen. Senioren leden kunnen zich hiervoor telefonisch opgeven bij Jan (641781) of Dirk (541428) met vermelding van evt. voorkeur voor voor- of namiddag. Nadere mededelingen volgen de komende weken. De inschrijving sluit op zondag 30 juni. IStand met het Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi en de Ropa-computer Clubkampioenschappen Jeugd en Mix Senioren is er de komende 2 weken gesn rackettossen. Uttttfrg Dorpencompetitie America C - TVY C 1Q - 0 ryigjgigg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7