Ysselsfeyns Redactie: Dorpsraad Je ietó aaatxe&ken aan andexen ótaat je niet gefo Jrg40, nr. 25, 21 juni 2002 Van Lovinckplein 8: Matteiis 10, 26 - 33: "Wees niet bang voor de mensen. Niets is bedekt of het zal onthuld, niets verborgen of het zal bekend worden. Wat ik U zeg in het duister, spreek dat uit in het licht, en wat ge u in het oor hoort fluisteren, verkondig dat van de daken. Wees niet bevreesd voor hen die wel het lichaam kunnen doden maar niet de ziel; vreest veeleer hen die én ziel én lichaam in het verderf kunnen storten." De leerlingen, dus ook wij, zullen zoals Jezus opwekkende, gezond makende en bevrijdende activiteiten moeten gaan ontplooien en de idealen van het Rijk dat gekomen is gaan verkondigen voor het forum van de wereld; onbevreesd roepen dus vanaf de daken buiten de veilige beslotenheid van de 'studeerkamer' en buiten de vriendschappelijke sfeer van gelijkgezinden. Drie keer horen wij Jezus vandaag zeggen dat zij niet bevreesd moeten zijn. Het in woord en daad eerlijk getuigenis afleggen van de waarden die het Evangelie ons leert, kan volgens onze lezing vandaag reacties oproepen die onaangenaam en zelfs soms dodelijk zijn. Intenties van 22 t/m 28 juni 2002: za 22jun 19.00 u (Volkszang) Jep en Riek Arts-Fleurkens. zo 23jun 9.15 u (Ouderenkoor) Voor alle intenties van onze parochie, di 25 jun 19.00 u Voor Mathieu Arts en uit dankbaarheid. Misdienaars: za 19.00 u Anneke en Rian; zo 9.15 u Mark en Joris; di 19.00 u Ruud en Bart A. Spreekuur: het spreekuur op dinsdagmorgen, 25 juni, komt te vervallen. Doopsel: zondagmiddag 14.00 u worden door het doopsel in onze gemeenschap opgenomen: Iris van Soest, Puttenweg 13 Bas Janssen, Dopheide 24

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1