Redactie: Dorpsraad Jrg40, nr. 24, 14 juni 2002 Van Lovinckplein 8: «mm Matteüs 9.36 -10, 8: Bij het zien van de mensenmenigte werd hij diepbewogen met hen, omdat ze geplaagd en gebroken waren als schapen zonder herder. Zijn wij bereid om herder te zijn Zijn wij degenen die anderen weer op weg willen helpen K unnen wij door onze menselijkheid en geloof genezen wat ziek is Leven wij in een sfeer waar herders gevormd worden Vragen waar wij niet direct antwoord op hoeven te geven, maar waar wij gerust over mogen nadenken Intenties van 15 t/m 21 juni 2002: za 15 jun 19.00 u Kinderwoorddienst (Volkszang) Toon Wismans (vaderd.); jrd. overl. ouders Slangen van Montfort. zo 16 jun 9.15 u (Vivace) Grad Claessens; Riek Claessens-Berkers; Truus van Schijndel-Thijssen en overl. fam.; overl. ouders van Soest-van Bracht; Sjeng Cox; Piet Bus (vaderd.). di 18 jun 19.00 u ouders Wismans-van Vechgel en zn Toon; Ties Peeters; Gerrit Flinsenberg; Wim Jansen; Tiny Janssen-Martens (verj.); uit dankbaarheid; uit dankbaarheid 40-j. huwelijk Jeu en Martha Drabbels-Nellen en voor overl. fam. Misdienaars: za 19.00 u Rob en Niels; zo 9.15 u Paula en Vera; di 19.00 u Rian en Klaas. Kinderwoorddienst: Deze week is de kinderwoorddienst die vorige week uitgesteld werd. liet is voor de kinderen die dit jaar hun eerste communie gedaan hebben. Ook de kleinen kunnen "een licht" voor de wereld zijn, kunnen op hun manier herder zijn! Programma van de pastoor voor deze zondag: Vredepeel: Hoogmis en viering van 40 jaar gemeenschapshuis. Ysselsteyn: Opening en inzegening van het dorpspodium. Merselo: 65-jarige bruiloft.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1