Uitslag stratentoenooi 2002 ON Ton#. Het stratentoernooi van 2002 is mede dankzij bet prachtige weer een pracht toernooi geworden. Tien straatgroepen steden om de hoogste eer. Iedereen die op een of andere wijze hieraan heeft deelgenomen willen wij van harte bedanken! Uitslagen Winnaar voetbal Mckkeluk zat Winnaar korfbal Epicentrum Winnaar Jeu de Boules Kikezeri Winnaar Handboogschieten Mekkeluk zat De sportiviteitsbekers werden gewonnen door Kikezeri Algemeen: 10 e plaats Ver Geschupt 9e plaats De Bondgenoten 7e plaats De Rouwkoelen en s.v. Palitu 6e plaats Kikezeri 3° plaats De Zwarte Plak, Bakerstreet en Epicentrum 2e plaats Mekkeluk Zat le plaats De Rotonde De organisatie, Marcel Arts en Frank Geurts Op ZONDAG 23 JUNI organiseert de stg. ON TOUR NAAR DE BOER een OPEN BEDRIJVENDAG. U krijgt dan de mogelijkheid om bij diverse bedrijven een bezoek te komen brengen. De ondernemer neemt u mee door zijn bedrijf en laat zien waar hij/zij dagelijks mee bezig is. De bedrijven liggen in Ysselsteyn en zijn verbonden door middel van een route van circa 11 km. U hebt de mogelijkheid om deze route per fiets, auto of huifkar (kleine vergoeding) te volgen om zo op alle verschillende bedrijven te kunnen meemaken hoe het is om agrariër te zijn. Dit zijn de bedrijven die opengesteld zijn en waar tevens een routebeschrijving ligt: Melkveehouderij van de fam. Rops, Timmermannsweg 86 te Ysselsteyn Scharrelkippen vd fam. Pynenborg, Timmermannsweg 120 te Ysselsteyn (catering) Vlees/fokvarkens van de fam. Romme, Puttenweg 60 te Ysselsteyn (catering) Kalkoenen vd fam. Jenniskens, Paardekopweg 11 te Ysselsteyn Rozen van de fam. Arts, Ontginningsweg te Ysselsteyn Voor de kinderen is er een quiz en zijn er spellen te doen. Tevens is er een kleurwedstrijd waaraan prijsjes zijn verbonden. De kinderen krijgen de kleurplaten op vrijdag 21 juni aan de Grote Markt uitgedeeld en kunnen deze dan op de zondag inleveren om mee te doen aan de wedstrijd. Ook via de scholen zal er geprobeerd worden om de kleurplaten te verspreiden. Zondag 23 juni van 11.00 tot 16.00 uur On tour naar de Boer Open Bedrijvendag. Namens de Ondernemers van Nature wensen wij u een fijne Week van het Platteland toe.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7