Volleybalclub Ysselstevn organiseert het "17e Dorpsvolleybaltoernooi op zondag 30 juni 2002 Vollevbalnieuws ap Uitslag van de eerste ronde; Parijs met 13 punten 2. Brussel met 7 punten 3. Amsterdam met 4 punten Op 6 juni start de T ronde met nieuwe teams. Hieronder volgen de nieuwe indelingen en wedstrijdschema. Donderdag 30 mei Parijs-Brussel scheidsrechter Joop Geurts teller Anette Wilma Teunissen Maandag 3 juni Parijs-Amsterdam scheidsrechter Geert Craenmehr teller Anja van Ass Spanje Sandra Reinties Geert Craenmehr Ton Derks Anette Wismans Francis Jenniskens Anita Teunissen Linda Teunissen Duitsland Joop Geurts Peter Hesselmans Dien Vogels Inge Zoethout Tim Scham Leonie Kotiings Wilma Teunissen Frankrijk Marian Swinkels Anja van Ass Inge Poels Ivo Nagelkerke Bianca Craenmehr Pierre Verberne Miriam Stevens Indien je verhinderd bent dien je je af te melden bij de bovenste persoon van je team. Donderdag 06 juni Spanje-Frankrijkfluiten/tellen Peter H/Leonie K. Maandag 10 juni Duitsland-Spanje fluiten/tellen Ivo N./Miriam S. Donderdag 13 juni Frankrijk-Duitsland fluiten/tellen Carla B./Francis J. Maandag 17 juni Frankrijk-Spanje fluiten/tellen Tim S./Inge Z. Donderdag 20 juni Spanje-Duitsland fluiten/tellen Marie-Louise V./Inge P Maandag 24 juni Duitsland-Spanje fluiten/tellen Ton D./Rosanne H. Op 30 juni a.s. vindt er weer het jaarlijkse dorpsvolleybaltoemooi plaats waarvoor je weer kunt opgeven. Het toernooi vindt plaats op het terrein tegenover de Boerenbond langs de JERA. Zowel de Boerenbond als de JERA hebben aan ons weer de gelegenheid geboden om van hun faciliteiten gebruik te maken. Wij danken hun hiervoor reeds bij voorbaat. Wat let je om sportief buiten bezig te zijn. Zoek een stel vrienden, buurtbewoners, collega's of clubgenoten bij elkaar en geef je op voor dit gezellige toernooi. Want plezier is belangrijker dan winnen. Inschrijven kan tot uiterlijk 24 juni a.s.. Je kunt je inschrijven voor de volgende klassen: Dames *Mix (minimaal 2 dames) *Omcirkelen wat van toepassing is. Naam team: Contactpersoon is:tel Het inschrijfgeld bedraagt 15 per team. Gelieve voldoen bij inschrijving. Voor beide klassen geldt dat alleen doorgang kan vinden bij voldoende deelname. Inschrijven kan bij Carla Bouwman, Paardekopweg 17, tel. 0493-526260 Men kan hier ook terecht voor informatie! Tot 30 juni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6