Dorpsraad C.Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 10 juni '02 om 20.00 uur in zaai "Roelanzia" Agenda: 1. Opening 2.Nieuwe huurwoning toewijzing: Informatie door Dhr G. Verstegen van "Wonen Venray" Door het nieuwe systeem zal de toewijzing eerlijker verlopen. Dit biedt mogelijkheden voor jongere inwoners starters Attentie jongeren Bezoek deze vergadering, dit kan belangrijke informatie voor jullie zijn! 3. Ver slag vergadering van 13 mei '02. 4.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5.Mededelingen vanuit de commissies 6. Verslag dorpsradenoverleg. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Informatieavonden Politie keurmerk "Veilig Wonen dinsdag 18 juni aanvang 20.00 uur Gemeenschapshuis woensdag 26 juni aanvang 20.00 uur De Witte Hoeve donderdag 27 juni aanvang 20.00 uur 't Anker Grootdorp 73 Tijdens deze informatieavonden geven de medewerkers van politie een voorlichting over inbraakpreventie en het Politie keurmerk "veilig wonen". Ook de brandweer zal een presentatie verzorgen omtrent brandveiligheid. Naast algemene informatie over "Veilig Wonen" kunt u uw vragen betreffende beveiliging van uw eigen woning stellen en een afspraak maken voor een gratis en vrijblijvend beveiligingsadvies voor uw woning. Website Dorpsraad: Op de site van de dorpsraad (zie www.ysselsteyn.com verenigingen/ dorpsraad kun je o.a. de info-gids bekijken. Hier vind je de contactpersonen secretari(e)ssen van de verenigingen en/of instellingen van Ysselsteyn. Alleen met uw medewerking kunnen we deze pagina up to date houden. Ziet u onjuiste informatie of hebt u aanvullingen, geef dit dan aan ons door. Graag zie ik uw reactie tegemoet! Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas Ysselsteyn Venray Mcrselo JONGERENWERK SYNTHESE De iongerenbus komt in Ysselsteyn! De Jongerenbus van Synthese komt weer naar Ysselsteyn. Op maandag 10 juni staan we van 19.30 tot 21.30 uur op het Lovinckplein. Ben jij tussen de 12 en 21 jaar? Kom dan naar de Iongerenbus! In de bus is van alles te doen; tafelvoetbal, computers, tijdschriften, lekker kletsen, spelletjes doen, TV kijken, rondhangen, een kopje koffie, thee of soep drinken, en er ligt informatie over diverse onderwerpen om te lezen. Tot ziens in de Jongerenbus! Jongerenwerk Synthese Venray. ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn Kienen: Dinsdag 11 juni is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Wilma Claessens-Philipsen zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. TIEF Ljmburc' ik

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3