S.V. YSSELSTEYN
Voetbal
03333!
PENALTYBOKAAL;
De Penalty-bokaal 2001-2002 is gewonnen door
Boy Geerets (categorie B1-C1-D1), Mike Teunissen
(categorie D2-E1-E2-E3-F1) en Stef Philipsen
(categorie F2-F3-F4-MF1). Proficiat.
INDELING TEAMS fVOORLOPIG);
De voorlopige samenstelling van de jeugdteams in het volgend seizoen (2002-2003) is als volgt.
Binnen de B-groep wordt binnenkort een nadere indeling gemaakt in BI en B2;
B1+B2
Maurice Pouwels
Erwin Brouwer
Ruud Litjens
Danny Geerets
Thijs Vogels
Rene Poels
Willem Bouwman
Hamed Kakar
Henk Alders
Bram Jeurissen
Danny van Soest
Renate Peeters
Marlon van Dijck
Ronny Oomen
Mark de Wit
Eva Roos
Dennie Plum
Dave
Spreeuwenberg
Jeroen Sanders
Willem Classens
Ruud Berkers
Richard Classens
Daan Crienen
Teun de Wit
Phil Versteegen
leiders/trainers
BI:
Sander de Koning
Ine Versteegen
Patrick Plum
leiders/trainers
ë2i
Leo Sanders
Herman Roos
Cl
Leon Claessens
Frank Classens
Boy Geerets
Paul Jeurissen
Luc Philipsen
Tom Wilmsen
Roel Claessens
Koen Bouwman
Patrick Koonings
Teun Tonnaer
Danny van Dijk
Stan van Dijck
Jos Arts
Stijn Claessens
leiders/trainers:
Wiek Arts
Frans Claessens
Dl
Bart Alders
Stijn van Asten
Bas Claessens
Rob Claessens
Menno Heetkamp
Tamara Koonings
Bart van Osch
Ruud van Osch
Bart Philipsen
Mark Romme
Dennis Teunissen
Harm de Wit
Ben van Osch
Willie Koonings
Bert Claessens,
D2
Ruud Arts
Stan van Asten
Klaas Crienen
Tommy van Dijk
Maikel Maessen
Niels van Osch
Dimitri Pouwels
Johan Swinkels
Nikki Tilleman
Jeroen Tonnaer
Leon Vergeldt
Joris Verheijen
Gerrit Verheijen
Martien Arts
El
Stan Bouten
Ruud Bouwman
John Hendrix
Ron Jespers
Simon Jeurissen
Niels Spee
Teun
Spreeuwenberg
Mark Swinkels
leiders/trainers:
Wim Bouten
Gerrit
Spreeuwenberg
E2
Jan Bosgoed
Pascal Classens
Sjuul van Duuren
Davey Hagens
Wim in 't Hulst
Stef Peeters
Mike Teunissen
Tim van Veghel
leiders/trainers:
John van Duuren
Albert Classens
E3
Tomas Claessens
Stef Classens
Frank Jespers
Willem Koonings
Luuk van Meijel
Bas
Spreeuwenberg
Nick Swinkels
Stan Tonnaer
leiders/trainers:
Frank van Meijel
Jos Claessens
F1
Tom Deters
Luuk van Dijck
Jaap Fleurkens
Willem Janssen
Stef Koonings
Jop Matijsen
Kevin van Meijel
Stef Philipsen
Niek Versteegen
Paul Fleurkens
Henk Versteegen
Wilbert van Meijel
F2
Rick Bouten
Jelle Claessens
Mick van Dijck
Roel van Lipzig
Rik Rongen
Koen Scheepens
Harm Tonnaer
Roy Wismans
leiders/trainers:
Twan Claessens
Dirk Scheepens
F3
Niels Claessens
Kevin Cox
Guus de Mulder
Roy Pijnenborg
Sjim Romme
Ferd
Spreeuwenberg
Gijs Swinkels
Rik Swinkels
Robert Verhaag
Mike Voermans
leiders/trainers:
Henri Voermans
Peter Cox
Ton Swinkels
MF1
Michel Arts
Kevin Baltissen
Douwe Claessens
Stef van Dijck
Stijn van Gassel
Carlo Janssen
Ron Peters
Tom Romme
Bart Stevens
Willem Tonnaer
leiders/trainers:
Martin Arts
Geert van Gassel
MF2
Tijmen Claessens
Wesley Cox
Maud van Dijck
Youri van Dijck
Max Houben
Twan in 't Hulst
Ron Kleuskens
Stijn van Soest
Ruben Strijbos
Juul Swinkels
Rick Tielen
Roy Voermans
leiders/trainers:
Monique
Voermans
Frans van Soest