Senioren In de week van 17 t/m 23 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV wordt voor de negende maal georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel in 2 sterktes, dus op elk niveau. U kunt zich hiervoor opgeven middels de speciale inschrijfkaartendie in de kantine liggen. Het inschrijfgeld bedraagt 5,00 per persoon. De inschrijving sluit op zondag 2 juni of wanneer het maximum aantar deelnemers is bereikt. Dus wees er snel bij. Let op, dit is de laatst© week. De ROPA-computer Clubkampioenschappen Mixdubbel senioren en Jeugd worden gespeeld in de week van 24 t/m 30 juni. Dit betekent, dat in de middaguren en hef begin van de avond de jeugdwedstrijden worden gespeeld en iater op de avond de senioren mixwedstrijden, be finales zijn zowel van de jeugd als van de senioren op zondag. Voor de mixdubbefkampioenschappen liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met zondag 9 juni. Het inschrijfgeld bedraagt t .20 per persoon. Voor de jeugd geldt een afmeldplicht d.w.z.diegene, die niet wil meedoen moet zich afmelden Dubbel competitie Over een aantal weken, na afloop van de competities, willen we starten met een interne dubbefcompetitie voor zowel dames als heren senioren d.w.z. een competitie vergelijkbaar met de bestaande pyramide maar dan voor dubbels. Er wordt gespeeld op 2 banen op een vaste dag van de week, de donderdag, en de wedstrijcJinoeJing wordt gemaakt door de TC. Evenals bij de pyramide kun je promoveren en degraderen. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven bij Theo (541330). Heb je geen partner, geen nood, geef je op ais eenling, dan zoaken wij een passer.de partner. De organisatie van deze competitie is in handen van Theo en Dirk. De inschrijving sluit op zondag 23 juni. Sïeenhandel Kusters Van ray Open In het weekend van 30 augustus t/m 1 september wordt voor de zesde keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse bij TC Rodhe, D1-klasse in Ysselsteyn en D2/E-k!asse in Leunen. De wedstrijden om de 3" t/m de 6® plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbeque is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TC Rodhe. De teams bij de senioren bestaan in de D1 en D2/E-klasse uit 4 dames en 4 heren, terwijl in da open klasse min. 2 heren en 2 dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën; jongens/meisjes 10-13 jaar en 13 - 15 jaar. Een team bestaat in principe uit 3 jongens en 3 meisjes. De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Werselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray, Inschrijfformulieren liggen in de kantine Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn mix-team. Houd er rekening mee, dat je in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaar werd TVY eerste in alie categorieën. Dus meid je aan! De inschrijving sluit op zondag 23 juni. Rackettos Elke woensdagavond, dus ook tijdens de trainingsavond, is er rackettossen voor de senioren. Hiervoor zijn baan 1 en 2 gereserveerd van 20.00 tot 22.00 uurDus wil je graag een keer tennissen met andere tegenstanders zonder in te schrijven kom dan a.s. woensdag naar de baan. Zorg datje op tijd bent. Collecte Epilepsie Fonds Maandag 3 juni gaat de collecteweek van start. Leden van Tennisvereniging Ysselsteyn zullen deze collecte verzorgen. De opbrengst van de collecte is bestemd voor onderzoek, voorlichting en individuele hulp. Uitslagen m programma dorpencompöfstie America B -TVYB 4-6 zaterdag 1 juni 18.00 uur TC Oostrum C-TVY C 7-3 LVH B - TVY B TVY D -LVH Dl 6-4 WY A - 't Lobke A TV/B -MerseloB 6-4

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8