l CRESCENDO Op 16 juni is de opening van het nieuwe dorpspodium. Wij willen hier als vereniging ook ons steentje aan bijdragen. Daarom willen we alle leden uitnodigen op 5 juni om 21.30 uur in de Smelehof om te overleggen wat we gaan doen om ons te presenteren. Graag tot woensdag 5 juni. Het Bestuur. 7^ FNAFRE DE PEELKLANK Corveedienst Corveedienst voor de maand juni: Linda Bouwman, Marloes Claessens, Jean Deters en Theo Deters. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Défilé afsluiting avondvierdaagse Venray Officiële opening dorpspodium Oud ijzer actie Peeltoemooi drumband Jeugdfanfare Op zaterdag 25 mei nam de jeugdfanfare deel aan een beoordelingsconcert in Maasbracht. Van de jury kregen zij het predikaat "voldoende/ruim voldoende". Leden, dirigent en begeleidsters: proficiat met dit mooie resulaat! JES Ook JES zal bij de officiële opening van het dorpspodium een optreden verzorgen. Dit optreden is om 15.00 uur, nadere mededelingen krijgen jullie nog. Disney fiimconcert Zondag 26 mei heeft de fanfare in het gemeenschapshuis een Disney fiimconcert gehouden. Dit concert —•■erd druk bezocht door jong en oud. We hebben hier heel veel positieve reacties op gekregen en willen dan ook iedereen bedanken, die op een of andere wijze er aan heeft bijgedragen om dit concert zo goed te doen verlopen. De winnaars van de kleurwedstrijd (Kim Hellegers en Pia Bartray) hebben him prijs inmiddels ontavngen. Misschien is dit concert voor jou wel een aanleiding om iets in de blaasmuziek te gaan doen! Informatie over de vereniging kun je opvragen bij Jacqueline van Asten, tel. 541849. Voor informatie over muziekopleiding kun je terecht bij Jan van de Pas, tel. 541611. JEUGDFANFARE We kunnen met trots terug kijken naar het beoordelingsconcert van 25 mei j.l. Het behaalde resultaat, voldoende tot ruimvoldoende, mag er zeker zijn. Belangrijker is de inzet en motivatie van de jeugdleden geweest tijdens de voorbereidingen. Er is flink gerepeteerd en de leden hebben duidelijk hun beste beentje voor gezet. Het samen musiceren is enorm vooruit gegaan. Iedereen van harte gefeliciteerd. Op vrijdag 31 mei is de repetitie nog in Ysselsteyn. In de maand juni zal de repetitie in Merselo zijn. Let op! Vrijdag 7 juni is er géén repetitie i.v.m. de avondvierdaagse waar een aantal leden aan mee doen. Belangrijke data: .-30 juni Kermisconcert in Merselo .3 augustus Eerste repetitie na de zomervakantie (in Ysselsteyn) 21 en 22 sept. Repetitie-weekend van de jeugd fan fare is,y ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn WI fftchïEF Ziekenbezoek: fa» In maanci junj za] Gonny Bouwman-Jespers tel. 541321 de leden in het ziekenhuis bezoeken. De provinciale Zij-actief te Roermond stelt al haar leden in de gelegenheid om een of meerdere hierna genoemde cursussen te volgen in 2003. De oriëntatiecursus besturen of Spreken in het openbaar of Vergader- en discussietechniek of Conflicthantering. Heb je interesse in een of meerdere cursussen, dan kun je dit voor 15 juni doorgeven aan Riek dc Wit tel. 541402. Programma 9 juni 16 juni 22 juni 29 juni Toneeimssam TONEELVERENIGING CRESCENDO 1\aSSE i.STeVfs./J

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5