.Bind Redactie: Dorpsraad 'é'.1 Jrg 40, nr. 22, 31 mei 2002 Hr Van Lovinckplein 8: Joh. 6, 51-58: "Waarachtig, Ik verzeker u; als u het vlees van de Mensenzoon niet eet, als u zijn bloed niet drinkt, is er geen leven in u. Maar wie mijn vlees en bloed eet en drinkt, die bezit eeuwig leven: op de laatste dag laat Ik hem opstaan, want mijn vlees is echt voedsel, mijn bloed is echte drank. Wie mijn vlees eet en mijn bloed drinkt, blijft met Mij verbonden en Ik met hem". Vandaag gaat het over de eucharistie. "De Communie". Communie en communicatie hebben met elkaar te maken. Als we te communie gaan, laten we Jezus' geest in ons binnendringen, bidden we onze beste krachten naar boven en verklaren we als het ware bereid te zijn met onze medemensen te communiceren. Ook het omgekeerde zal kunnen gebeuren: in het communiceren met mensen zullen we ook dieper kunnen doordringen in wat Jezus bewoog; zullen we ontvankelijk worden voor zijn Geest. Intenties van 1 t/m 7 juni 2002: za 1 jun 19.00 u (Kinderkoor) Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; Piet Mulders en overl. fam.; ouders Vollenberg-Aerts, Theo en Gerrit; Piet Litjens; overl ouders Philipsen-Cremers en dochter Truus. zo 2 jun 9.15 u (Vivace) Pater Joop Steneker; jrd. ouders Marcellis Deckers, di 4 jun 19.00 u uit dankbaarheid; Til Jeurissen; Tom en Jan (jrd) van Lipzig. Misdienaars: za 19.00 u Niels en Mark; zo 9.15 u Klaas en Bart; di 19.00 u Ruud en Ron. Voor Merselo, Ysselsteyn en Vredepeel: Pastoor Jenniskens is afwezig van maandag 3 juni t/m dinsdag 11 juni. In uiterste noodgevallen kan men contact opnemen met de priesters in Venray of de rustende priesters in Ysselsteyn en Merselo. Ook is er geen spreekuur op dinsdag 4 en 11 juni in Ysselsteyn en op woensdag 5 juni in Merselo. In het weekend van 8/9 juni is er een woord/communiedienst in Ysselsteyn en Vredepeel. Kinderwoorddienst: Volgende week 8 juni is er weer een kinderwoorddienst voor de kinderen van groep vier.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1