Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 18, 3 mei 2002 Sf^ST-Vs~~tü"t'",'rJi Van Lovinckplein 8: vrr. Matteüs 28,16-20: Mij is alle macht gegeven in de hemel en op aarde. Gaat dus en maakt alle volkeren tot mijn leerlingen en doopt hen in de naam van de Vader en de Zoon en de H. Geest en leert hun te onderhouden alles wat ik u bevolen heb. Hemelvaart is het feest van de ware macht in de hemel en op aarde (Matteüs 28,18). De ware macht in de hemel en op aarde is niet die van regeerders of koningshuizen, maar de macht van wat het diepste in de harten van de massa leeft, van de velen zonder naam, rang of stand. In de geheime binnenkamers van de vele naamlozen leeft niet een gedachte, maar een persoon. Als die persoon onze lieve Heer Jezus Christus is, dan vieren wij vandaag op hemelvaartsdag dat diezelfde lieve Heer ook degene is wie God alles onder zijn voeten heeft gelegd (Efeziërs 2,22). Intenties van 4 t/m 10 mei 2002: za 4 mei 19.00 u zo 5 mei 9.15 u di 7 mei 19.00 u do 9 mei 9.15 u vr 10 mei 13.30 u Misdienaars: za 19.00 Gaan trouwen: Fiets-bedcvaart: (Kinderkoor) jrd. Hendricus Hellegers en echtg. Maria Cremers: jrd. ouders Geurts- Peeters (P.Tulpstr); overl. fam. Bovee-Cuypers; overl. ouders Coenen- Spreeuwenbergen Jan en Piet; Piet Litjens (APK); alle Ysselsteynse oorlogsslachtoffers. (Vivace) Mathias van Asten en echtg. Petronella Pouwels; jrd. ouders Tonnaer- Franssen; Gerardus van de Munckhof en echtg. Bemardina; Wiel Hubers (Vivace). Coba Willems-Pouwels; Piet Litjens (krt-club); Past. Spreeuwenberg en overl. fam Spreeuwenberg-V erl inden. HEMELVAART. (Vivace) voor alle intenties van onze parochie. Huwelijk Marc Duijf en Wendy van Rosmeulen. Vera en Paula; vr 13.30 u Niels en Mark. Mare Duijf en Wendy van Rosmeulen. Op 28 mei gaan we weer op de fiets naar Kevelaer. Deelnemers kunnen zich opgeven bij Harrie Fleurkens (Ysselsteyn); Harrie van der Zanden (Merselo) en Nelly Botden (Vredepeel). De kosten (te voldoen bij opgave) bedragen voor fietsers 12,50 en voor deelnemers per auto 10,00. De deelnemers per auto moeten wel onderling de kosten van het vervoer regelen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1