AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO X KIENEN. Woensdag 24 april is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. s\~"/' DAGTOCHT. Donderdag 20 juni houden we onze jaarlijkse dagtocht. We vermelden nu v reeds het programma: we rijden rechtstreeks naar Postel (België), koffie en gebak; bezoek beeldengalerij; lunch; bustocht met gids door de Belgische Kempen ("Bokkenrijdersroute"); tijdens deze tocht bezoek aan Chocolaterie Anmadis; diner Zaal Roelanzia. Te zijner tijd kunt u zich voor deze dagtocht opgeven. Kosten 40,per persoon. Opmerking: tijdens deze dagtocht hoeft er niet veel gelopen te worden Spreuk van de Week Als men zich met zijn gehele hart inzet en handelt volgens het principe van het positief denken, kan men ongelooflijke dingen doen H.B.S. "ONS GENOEGEN" Zondag j.l. werden de Kringkampioenschappen voor aspiranten geschoten te Ospel. Onze jonge talenten behaalden de volgende klasseringen: Asp. 1 jongens: 8e Frank Tonnaer 160p. Asp. 1 meisjes: 2e Inge Tonnaer 109p. Asp. 2 jongens: 20° Bas Tonnaer 161p. Asp. 2 meisjes 2C Jenny Bouwmans 225p. Dit weekend worden de zakjes weer bij jullie afgeleverd voor de collecte van de Ned.Hartstichting, welke komende week plaats vindt. COLLECTE NEP. HARTSTICHTING Onderzoeken naar de oorzaak en vormen van Hart- en Vaatziekten blijven nog steeds hard nodig. Vandaar dat de leden van Handboogschutterij "Ons Genoegen" ook dit jaar weer bij u aankloppen om een geldelijke bijdrage om deze onderzoeken te kunnen laten plaats vinden. De collecte is de komende week van 21 t/m 27 april. ENJOY TOGETHER Zondag 21 april verzorgen wij de H.Mis van 10.00 uur in de protestantse kerk te Venray. We vertrekken vanaf "Foresf'om 8.45 uur in zwart gekleed. Plet adres is 't Brukse". Naam kerk 't Zonnelied. - fd DE PEELDANCERS Uitslag Nederlandse Kampioenschappen weekend 13 en 14 april 2002 in Odiliapeel: Kimberly Xhofleer Solo junioren 2e divisie 412 3e plaats (beker) "~--^'vss£tsri»w Marleen Alders Solo junioren le divisie 484 le plaats (beker) kampioen Loes Poels Solo junioren le divisie 455 6C plaats Amber Dobbe Solo junioren le divisie 438 12e plaats Happy Stars Garde junioren 2e divisie 395 3e plaats (beker) Little Stars Show minioren karakter 396 5e plaats (beker) Dancing Stars Garde jeugd le divisie 478 le plaats (beker) kampioen Lucky Stars Show jeugd modem 415 5 e plaats Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Marleen Alders werd le kreeg daarmee de titel Nederlands Kampioen, solo junioren le divisie. Marleen hartelijk gefeliciteerd met dit behaalde succes. Najaren lang trainen, de kroon op het werk. Het bestuur is bijzonder trots op jou en jouw trainster Jolanda Poels. Ook de Dancing Stars werden Nederlands Kampioen. Het was ontzettend spannend. Maar met 478 punten, kon de kampioensbeker mee naar Ysselsteyn. Het bestuur wil dan ook graag Tineke, Peggy, Ramona, Marleen, Sandra, Merith, Loes en in het bijzonder trainster Jolanda Poels hartelijk feliciteren met dit fantastische resultaat. In het weekend van 27 en 28 april worden de Europese Kampioenschappen gehouden in Den Bosch, Marleen Alders en de Dancing Stars hebben zich gekwalificeerd voor dit toernooi op zaterdag 27 april. Het zou leuk zijn als er een heleboel supporters meegingen. Hiervoor kun je je opgeven bij Marian Poels, tel. 0478-541414. De entree voor deze dag is 10,- voor volwassenen en 6,- voor kinderen van 5 t/m 11 jaar. Kom kijken, het is de moeite waard. Bestuur Peeldancers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6