Blad. ra Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 16, 19 apr 2002 ?=■?- C.Vs~.-*^*r Van Lovinckplein 8: Johannes 10,1-10: Jezus die van zichzelf zegt: "Ik ben de deur", die doorgang biedt en is. Hij gidst de mensen in hun zoeken naar God en in de vormgeving van hun leven. Dit maakt hem tot een Goede Herder; Hij wil het leven voor zijn schapen. Hij gaat daarin zover dat Hij zijn eigen leven geeft. Intenties van 20 t/m 26 april 2002: za 20 apr 19.00 u (Kinderkoor) Joannes Slangen; overl. fam. Driessen; de overledenen; Ties Peeters; overl. fam. Mulders-Maessen; Jan Lemmen (verj.); Wim Koonings, zo 21 apr 9.15 u (Vivace) Uit dankbaarheid (P. Reijnders); jrd. Gertruda, Elisabeth en Christina Mulders; ouders Janssen-Koppens; ouders van Vegchel-Verheijen; Thei Janssen; jrd. ouders Jenniskens-Smits; Wiel Hubers; overl. fam. Peters-Michels. di 23 apr 19.00 u ouders Wismans-van Vegchel en zoon Toon; uit dankbaarheid. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Klaas; zo 9.15 u Rian en Paula; di 19.00 u Ron en Frank. loepingen-zondag Deze zondag wordt er speciale aandacht gegeven aan het geroepen zijn van iedere christen, maar ook aan de roeping tot speciale taken in de kerk. Jongelui die over zoiets nadenken zijn welkom! Doopsels Worden zondagmiddag gedoopt om 2 uur: Rick van Dijck, Grauwveen 15 Lou Bruin, Ysselsteynseweg 66 Lieke van der Heijden, Malden om 4 uur: Imke Jenniskens, Puttenweg 108 Vastenactie De eindopbrengst van de vastenactie 2238,94. Dit mooie bedrag is te danken aan iedereen die een bijdrage gegeven heeft en aan al de mensen die gezorgdhebben voor het bijeenhalen. Namens de mensen van pater Jeu Haumann heel hartelijk dank! Afscheid Pierre de koster Deze zondag nemen we in de kerk officieel afscheid van Pierre Reijnders die 15 jaar lang trouw het werk van koster heeft vervuld. Na de mis is er gelegenheid om hem de hand te drukken. Het zou bijzonder mooi zijn als vele (oud-)misdienaars aanwezig zouden zijn. De mis begint gewoon om 9.15 u.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1