Basisschool 'St.-Oda' Mag ik me even voorstellen: U hebt waarschijnlijk al vernomen dat Ben Ruhl ziek is. ffjOgX Omdat het waarschijnlijk iets langer zal gaan duren heeft het schoolbestuur van het SKPOV mij gevraagd om de lopende zaken op de school zo goed mogelijk af te ronden. JR&ieS' Mijn naam is Sef Raedts en kom uit Venray. Ik ben daar tot januari 2002 directeur geweest van basisschool Coninxhof. Daarnaast had ik in nog een taak in het bovenschools management, (onderhoud gebouwen). Vanaf januari ben ik in de Vut maar werkte nog wel een aantal dagen voor het bovenschools management. Op school zijn we volop bezig met de voorbereidingen van het nieuwe schooljaar. De klassenbezetting, de aanschaf van een nieuwe rekenmethode, de schoolgids, plus nog een aantal lopende zaken moeten afgehandeld worden. Samen met het team zal ik proberen alles tot een goed einde te brengen zodat Ben Ruhl zich daar geen zorgen over hoeft te maken. Misschien is het wel leuk voor Ben dat hij van deze of gene een kaartje krijgt om hem een hart onder de riem te steken. Zijn adres is B.RuhlRandenrade 8 5807 BM Oostrum Vervanging: Noreen Litjens groep 4) is sinds 4 april met zwangerschapverlof en wordt vervangen door Paul Speijcken. Paul komt oorspronkelijk uit Sittard maar was een aantal jaren werkzaam op Ameland. Hij wil het weer dichter bij huis gaan zoeken en deze tijdelijke vervanging is een uitstekende gelegenheid zich eens in Noord- Limburg te oriënteren. Wij wensen hem in groep 4 heel veel succes. Sponsor actie. C1000 supermarkten houden onderling een competitie waarbij ze strijden om de beste C1000 van Nederland. Binnen het team van de C1000 in Ysselsteyn is gekozen voor een actie om te komen tot een groot speeltoestel voor de speelplaats van de kleuters. Uiteraard willen wij deze actie van harte bij u aanbevelen. Wat moet u doen? In de winkel staat een groot spaarvarken waarin U uw vrijwillige bijdrage kunt deponeren Deze bijdrage wordt wekelijks verdubbeld door C1000 Seuren. Het is aan U beste mensen o er voor te zorgen dat de helft van het totale bedrag in het spaarvarken komt. Daarom op naar de C1000. Wij hopen dat met deze actie C1000 Seuren de landelijke prijs krijgt. Voor ons is C1000 nu al de beste van Ysselsteyn. Zie verder www.odaschool.nl voor meer informatie en acties. Voorleeswedstriid Joris Verheyen van groep 7 heeft afgelopen maandag deelgenomen aan een voorleeswedstrijd in de Orangerie in Roermond. Het ging om de titel Limburgs Kampioen. Samen met Juffrouw Elles en een 7 tal ouders zijn alle kinderen van groep 7 samen met Joris naar Roermond gegaan. Ze hebben hem daar flink gesteund want Joris behaalde een keurige 4ae plaats. Joris van harte gefeliciteerd en voor ons ben je de kanjer van de week. Helpers gevraagd tijdens de Koninainnedagsoelen op deze vrijdagmiddag. Tijdens de traditionele Koninginnedagspelen zijn ook dit jaar weer veel begeleiders bij de spelen nodig. Wij zouden het erg fijn vinden als u zich ook opgeeft als begeleider van een spel. U kunt zich opgeven bij mevrouw Ria Linders, telefoon 541908. De begeleiders dienen op die vrijdag om 13.15 uur aanwezig te zijn. Een en ander zal duren tot ongeveer 16.00 uur. Hopende op voldoende aanmelding, met vriendelijke groet, Ouderraad en Team. C.I.F. Centraal Informatie Punt voor hulp en advies voor ouderen en gehandicapten. Litsenbergweg 20a. "PC Project voor ouderen" Deze mededeling is ter kennisname voor de begeleiders en cursisten van het tweede PC project E-mailen en Internetten. Op vrijdag 3 mei van 17.00 tot 18.00 uur zal de certificaat uitreiking zijn. In het zaaltje van Forest naast de cafetaria, waar onze cursisten dan van harte welkom zijn. Namens begeleiders Erkens E-Leaming de Wildenberg Artsenpraktijk CIP coördinatie. ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn Thema-avond: iTIEF Op woensdag 17 april wordt er een lezing gegeven over karakters en temperamenten. De mens in zijn complexiteit, zo verschillend en toch uniek. De analyse van zijn persoonlijkheid, karakter en innerlijk leven is een boeiende studie op zich. De verscheidenheid tussen mensen maakt onze samenleving interessant. Zelfkennis is een eerste stap naar een betere relatie nietje medemens. Mevr. Van de Broek geeft met een flinke portie humor een levendige uiteenzetting van herkenbare dingen. Deze avond is een echte aanrader. We beginnen deze avond om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Floriade 2002: Op 16 mei organiseren wij een dagtocht naar de Floriade, de leukste tuin van Nederland. Dit mag je dus niet missen. De onkosten voor de bus en de toegangskaart voor de Floriade bedragen 26,-, bij een volle bus. Opgeven voor deze dag bij Riek de Wit tel. 541402. centraal inlormalie puftf

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4