Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 15, 12 apr 2002 O Van Lovinckplein 8: Het gebed van een communicantje: Goede God, Jij wil niet dat wij alleen zijn en onze eigen weg gaan. Jij hebt ons aan elkaar gegeven als vriendjes en vriendinnetjes, als kinderen en grote mensen. Help ons er altijd aan te denken dat wij anderen nodig hebben en dat anderen ons nodig hebben. Wanneer wij veel samen doen met anderen wordt het leven een feest. Amen. Intenties van 13 t/m 19 april 2002: za 13 apr 19.00 u (Volkszang) Uit dankbaarheid bij 75e verj.; Myrna Michels; Toon Wismans (trouwdag); Til Jeurissen; overl. ouders Custers-Claassen; Grad Claessens; jrd. Teng Classens en Marie Classens-Gooren; Sjeng Cox. zo 14 apr 10.00 u Eerste H. Communie van de kinderen van Groep 4; voor de communicantjes en hun ouders en familie, di 16 apr 13.30 u 50 j. Huwelijk Pierre en Wies Reijnders-Pouwels. vr 19 apr 13.00 u 50 j. Huwelijk Thei en Nel Peters-Michels. lisdienaars: za 19.00 u Rob en Niels; zo 10.00 u Bart A. en Joris; di 13.30 u Mark en Klaas; vr 13.00 u eigen misdienaars. Eerste H.Communie: We zijn blij dat we dit jaar zelfs 41 kinderen hebben die de eerste communie doen. Maar vanwege dit grote aantal is natuurlijk het aantal vrije plaatsen in de kerk zeer beperkt. Er is gereserveerd voor ouders, broertjes en zusjes en grootouders. Wilt u zo vriendelijk zijn om voor de rest de aanwijzingen van de leden van de ouderraad te volgen? Met ieders medewerking kan het weer een mooi feest worden. Kerk-radio: Sinds het verdwijnen van de kerkradio wegens te hoge KPN-kosten, heeft men naar allerlei mogelijkheden gezocht. In het gebied van Omroep Venray heeft men als oplossing gevonden: een zondagse Eucharistieviering (meestal vanuit de Grote Kerk), te beluisteren in het zendgebied van deze omroep: op de kabel 87,5 MHz en via de ether op 90,2 MHz. Koster: Onze Koster, Pierre Reijnders viert deze week zijn gouden Bruiloft. Wij wensen hem daarmee van ganser harte proficiat! Omdat hij daarmee ook de leeftijd der wijzen heeft bereikt wil hij met de kosterstaak stoppen. Jammer! Maar wij vieren zijn afscheid op zondag 21 april. Na de mis is er gelegenheid om hem een hand te drukken! Zijn opvolger staat al te popelen: Jan van Gassel. (=3

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1