Vsselsteyn Senioren Piet Litiens Toernooi Afgelopen maandag, 2e paasdag, is het traditionele Piet Litjens toernooi gespeeld. De belangstelling was enorm, maar liefst 70 deelnemers, en het weer was perfect. Misschien lag dit aan de organisatie, want Marleen Vergeldt, een van onze nieuwe leden van de Technische Commissie, zat voor het eerst in de organisatie van dit toernooi. Tussen de wedstrijden door konden de deelnemers zich te goed doen aan de eieren, die weer waren gesponsord door de gebroeders, Peter en Frans Claessens. Onze hartelijke dank hiervoor. Aan de banen was de afgelopen weken hard gewerkt om de start van het seizoen mogelijk te maken. Ze lagen er prima bij. De prijzen werden uitgereikt door Irene en Marielle. Zij konden dit jaar de bekers uitreiken aan: Miek de Wit, bij de dames, en Wilbert van Dijck bij de heren. De uitslagen: Poule B: Poule D: Poule F: Poule H: Poule A: Poule C: Poule E: Poule G: Poule I: Poule K: Poule M: Poule O: Joianda Swinkels Annemarie Michels Jeroen Konings Truus van Vegchel Rian Spreeuwenberg Kalle Voigt Frans van de Pas Nancy van Neerven Annelies van de Wegen Marielle Arts Gonny van de Pas Miek de Wit Peter Paul Koonings Poule J: Juul Loenen Rob van Osch Poule L: Peter Claessens Poule N: Elly Claessens Poule P: RietKoopmans Tonny van Vegchel Poule Q: Wilbert van Dijck Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Rackettos Volgende week woensdagavond, 10 april, starten we weer met rackettossen. Hiervoor zijn baan 1 en 2 gereserveerd van 20.00 tot 22.00 uurDus wil je graag een keer tennissen met andere tegenstanders zonder in te schrijven kom dan volgende week woensdag naar de baan. Zorg dat je op tijd ben Informatiebijeenkomst KNLTB-competitie 2002 Op vrijdag 5 april om 20.00 uur wordt in de kantine de informatiebijeenkomst gehouden voor de KNLTB- competitieteams. De volgende teams nemen dit jaar deel aan deze competitie Team Captain Team Captain Team Captain Dins. Dames 18+ Liesbeth Altink Vrijdag Mix 1 35+ Marcel Hellegers Zon. Heren 1 Rob van Osch Vrijdag HD 1 35+ Fun Emonts Zat. Her. 1 35+ Jan Altink Zon. Mix 1 Daniella Altink Vrijdag HD 2 35+ Hay Claessens Zat. Her. 1 18+ Wim de Wit Zon. Jongens 1 Rene Jaspers Vrijdag Mix 1 35+ Jan Vergeldt Zat. Mix. 1 35+ Truus Kusters Zon. Meisjes 1 Renate Peeters Op de informatiebijeenkomst worden zowel de captains als de overige spelers verwacht. Graag het verzoek aan de captains om hun teamgenoten persoonlijk uit te nodigen. Naast belangrijke informatie kunnen dan onderlinge afspraken worden gemaakt over bijvoorbeeld vervoer of vervanging bij verhindering. Ook dient op de informatiebijeenkomst de teambijdrage te worden voldaan en worden de ballen uitgereikt. Verder is het voor iedere speler nu al mogelijk om het competitieschema te bekijken. Op www.knltb.nl staan zowel de indelingen als het speelschema. Gedurende de competitie worden hier ook de uitslagen en de standen bijgehouden. Door te klikken op naam van een tegenstander in je poule wordt in een apart scherm de clubgegevens getoond. Dit is handige informatie bij uitwedstrijden. Junioren Lente toernooi Maandag 29 april (in de mei vakantie) wordt het lente toernooi gehouden in Ysselsteyn en America. Je kunt je opgeven met een partner. De kosten zijn €1,25 per persoon. Je kunt je opgeven door het opgavestrookje met het geld in een envelop bij Ellie (Timmermannsweg 111of Lianne (Moerslag 7) in de bus te doen. Dit kan tot en met 7 april. GroepA Mini's 8-9-10 jaar Groep B Beginners 9-10 jaar Groep C 11-12 jaar Groep D 13-14 jaar Groep E 15-16 jaar Groep F 17-18 jaar NaamAdres GroepGeb. datum Naam partnerAdres GroepGeb. datum Wij doen mee aan het lente toernooi, €1,25 per persoon doen wij met dit strookje in een envelop.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11