PROGRAMMA JERA'70 VAN 7 MRT T/M 16 MRT. 2002 Donderdag Zaterdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 07 mrt: Op Donders: Beachparty (gepaste kleren). 18.30u. 09 mrt: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. Medewerkers Groep 2 14 mrt: Jongens en meiden avond. 15 mrt: Jera's Fight For Fame. Medewerkers Groep 1 2 16 mrt: Jera's Fight For Fame. Medewerkers Groep 3 20.00u. 18.30u. 20.00U. 20.00U. - jera's Fight For Fame: Op vrijdag 15 en zaterdag 16 maart is het zover, Jera's Fight For Fame! In dit weekend zullen 9 bands uitmaken wie Jera On Air met oa 16 Down, Green Lizard, Shandon en Terrorgruppe op donderdag 9 mei zal openen! Dit zal beoordeelt worden door een 6 hoofdige jury! De bands Cleech, Whiffet, Dark Mutation, April Warchile en Scum zullen aantreden op vrijdag 15 maart, van te voren zal geloot worden voor de volgorde! Cleech komt uit Venray en speelt stevige rock. Whiffet komt uit Leunen en omgeving en speelt rock muziek. Dark Mutation speelt symphonic thrash/black metal April Warchile is afkomstig uit Horst en speelt geheel eigen nummers in de stijl van Soundgarden, Nirvana en Pearl Jam. Scum afkomstig uit America, Castenray en Oirlo. De stijl van Scum is voornamelijk pop/rock. Op Zaterdag 16 maart treden No Wisdom, Facegrind, Structure en Masters of Maiden aan, waarna de uitslag bekend zal worden gemaakt. No Wisdom komt uit Arcen en speelt punkrock De band Facegrind komt uit het Limburgse Sevenum, en maakt een lompe agressieve mix van Hardcore en Metal. Structure speelt eigen nummers en covers van: After forever ,The Gathering en Dream theater. Masters of Maiden spelen metal-covers uit de jaren 70. Dit alles dus op vrijdag 15 en zaterdag 16 maart vanaf 20.00u in de Jera'70, Kom op tijd afs je niks wilt missen! De entree is €3 en een passepartout voor beide dagen €5! Tot dan in de Jera'70 te Ysselsteyn! httpV/www vsseistevn.com/iera70, tel.0478-541613 - Agenda: 15 16 mrt.: Talentenjacht voor bands (winnaar komt op Jera On Air!) 09 mei.: Jera On Air' 02 met winnaar Fight for Fame, Riverflow, Terrorgruppe (D), 16 Down, Green Lizard en Shandon (I) Let's Play Darts Beste Jongelui, Wie heeft er zin om samen een Dart-club op te zetten??? Op de vrijdagavond kunnen we terecht in de Jera. We willen beginnen met een leefttijdsgroep vanaf 12 jaar. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot ca. 23.00 uur. Deelname is geheel gratis. Wel vragen we of je eigen pijlen mee wil brengen. Interesse?? Kom dan vrijdag om 20.00 uur naar de Jera. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Basisschool 'St.-Oda' - Ouderraad Voorleeswedstriid - Vorige week berichtte wij u dat Joris Verheijen uit groep 7 winnaar was geworden van de voorleeswedstrijd in Venray. Als gevolg hiervan nam Joris afgelopen zaterdag deel aan de regionale wedstrijd in Gennep. Hij deed het hier wederom heel goed. Hij behaalde een prachtige 2e plaats. Door dit resultaat mag Joris op 8 april a.s. deelnemen aan de provinciale wedstrijd in Roermond. De winnaar van deze ronde mag dan vervolgens Limburg vertegenwoordigen op de landelijke wedstrijd in Utrecht. Joris, wederom van harte proficiat met dit prachtige resultaat en veel succes in Roermond!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2