Blatl Redactie: Dorpsraad Jrg 40. nr. 10. 8 mrt 2002 Van Lovinckplein 8: #3 Johannes 9,1-41: Jezus spuwde op de grond, maakte met speeksel slijk en bestreek daarmee de ogen van de blindgeborene. In het begin schiep God de hemel en de aarde en boetseerde de mens uit klei (Genesis 1, 1; 2,7). Elke boetseerder verlangt een mooie figuur te maken: een mooie man of vrouw. Zo ook God. Als man en vrouw schiep Hij ons (Genesis 2,7). Wat deed de mens? Hij ging terug naar zijn stoffige bestaan (Genesis 3,17). De ogen van de mens werden blind van ellende (psalm 88,10). Wat deed God? Hij daalde af naar ons (Exodus 3,7), spuwde op de grond, maakte met zijn speeksel slijk en bestreek de ogen van de blindgeborene (Johannes 9,6), opdat wij zieners mogen worden. Intenties van 9 t/m 15 maart 2002: za 9 mrt 19.00 u (Kinderkoor) Kinderwoorddienst. Past. Spreeuwenberg en overl. fam Spreeuwenberg- Verlinden; ouders Horrevoets-Havermans; Jrd. Petronella van Well-Thoonen en echtg.; overl fam. Jenniskens-v.d.Pasch; jrd. Wimln 't Hulst en Tjeu; Lei Vergeldt, Josefien Sanders-van Otterdijk; jrd. Peter van Hoof en Anna van Hoof-Ewals; jrd. Ria Koonings-Zanders; jrd. Ouders Geurts-Peeters. zo 10 mrt 9.15 u (Volkszang) jrd. Willem Spreeuwenberg en echtg. Maxia Vervoort; jrd. Johan Vogels; jrd. Grad Arts. di 12 mrt 19.00 u Mara Swinkels. Misdienaars: za 19.00 u Rob en Mark; zo 9.15 u Rian en Paula; di 19J00 u Bart A. en Ron Vastenactie: De bijeenkomst voor de Vastenactie, die gepland was op 12 maart, vindt plaats in het gemeenschapshuis de Smelehof te Ysselsteyn om 20.00 u. Iedereen is van harte uitgenodigd. Pater Tjeu Hauman uit Well zal die avond een inleiding verzorgen over zijn werk in Zuid-Soedan. Een gebied waar al 25 jaar een oorlog gevoerd wordt, en waar kinderen voor de strijd ingezet worden. Onze bijdrage voor de vastenactie dit jaar gaat naar dat project. Kinderwoorddienst: Voor de kinderen van groep 4 die dit jaar de Eerste H. Communie ontvangen is er deze zaterdag een aparte kinderwoorddienst. Ze zijn allemaal van ganser harte uitgenodigd. Gaan trouwen: Tjeerd Jermiskens en Linda Billekens, op 15 maart in Kronenberg. till?. Mi.ii

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1