Innovatieprijs 2002 Euro succesvol ingevoerd Ook onze klanten hebben op 1 januari de euro massaal omarmd. De Rabobank kijkt dan ook met tevredenheid terug op de invoering van de nieuwe munt. Vooral als u bedenkt dat deze operatie in de zeer korte periode rond de Kerst en de jaarwisseling heeft plaatsgevonden. Door de massale opkomst van onze klanten, met name in de eerste dagen van het nieuwe jaar, ontstonden op onze kantoren wel wat langere wachttijden, maar dit heeft nergens tot noemenswaardige problemen geleid. De geldautomaten zijn in de nieuwjaarsnacht zonder problemen overgeschakeld van guldens op euro's. Winkelbedrijven en horecazaken hebben stipt op tijd hun euro's ontvangen en mede gezorgd voor een vlotte afvoer van de oude guldens. Wij willen al onze klanten hartelijk bedanken voor de prettige samenwerking, waardoor de overstap naar de nieuwe munt vlot en soepel is verlopen. Terecht kunnen we zeggen: "De euro is van ons allemaal!" Buitenlands muntgeld Heeft u nog restanten buitenlands muntgeld in huis en vraagt u zich af waar u daarmee naar toe moet? Loop dan even een van onze kantoren binnen. Daar staan collectebussen van de stichting Coins for Care. Zo raakt u uw kleine muntgeld kwijt en ondersteunt u een groot aantal goede doelen! U kunt hiervoor nog de gehele maand maart bij ons terecht. Eind maart krijgen alle leden van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum informatie toegestuurd over de Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Innovatieprijs 2002. Heeft u een innovatief idee en bent u lid van onze bank, dan kunt u meedingen naar mooie prijzen. We houden u op de hoogte! Rabobank Venray Meerfo-Wanssum Rabobank Nieuwsbrief

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 15