ZIJ-ACTIEF afd. Ysselstevn Paasdecoratie maken bij Joop Nabuurs in Oostrum TIEF Maandagavond 11 maart gaan we een paasdecoratie maken. Deze bestaat uit een soort mand ™"1 gemaakt van berkentakken en gevuld met vooijaarsbloemen en paaseieren/kippen. Kosten zijn 22,50 inclusief materialen. Opgeven hiervoor kan tot maandag 4 maart bij Marian Poels tel. 541414. Ziekenbezoek In de maand maart zal mevr. I.Claessens-Louwers tel. 541469 de leden in het ziekenhuis bezoeken. Dag van alleengaande Op 26 maart is de dag voor alleengaande in café zaal 't Brugeind te Meerlo. Op deze dag houdt mevr. M.Olaerts uit België een inleiding over het thema Samen wordt gesproken over hoe je de zelfredzaamheid van mensen kunt vergroten en het risico van uitsluiting kunt voorkomen. De kosten voor deze dag bedragen 12,00 per persoon. Opgeven voor deze dag kan tot 15 maart bij R.de Wit tel. 541402. Op vrijdag 8 maart organiseert de Venrayse Vrouwenraad de Internationale Vrouwendag, Op deze avond zal Helen Trustful op haar eigen humoristische wijze haar kijk op onze multiculturele samenleving geven. Daarna zal Liana Arrieta met haar dansgroep de 7 continenten uitbeelden met als thema "de kinderen van Eva". Deze avond is gratis en wordt gehouden in Foyer Schouwburg te Venray, aanvang 20.00 uur. f^P«uaei PEUTERSPEELZAAL "DE CALIMERO'S" Collecte Jantje Beton Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in de week van 4 tot en met 9 maart bij u langskomen. Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld: -veilige speelvoorzieningen -de bouw en verbouw van accomodaties -vakantiemogelijkheden voor kinderen -educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks ten goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen de komende week bij u langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt. DE PEELDANCERS Uitslag danstoernooi Zuid-Nederlandse Kampioenschappen Dazzling Reusel 24 febr. 2002 238 punten 3e plaats v.d. 12 plaatsen 282 punten le plaats v.d. 10 plaatsen (Zuid-Ned.Kampioen) 267 punten 4e plaats v.d. 10 plaatsen 227 punten 4e plaats v.d. 6 plaatsen 232 punten le plaats v.d. 1 plaatsen 234 punten 2e plaats v.d. 2 plaatsen 280 punten le plaats v.d. 8 plaatsen (Zuid-Ned.Kampioen) Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Speciaal Marleen Alders en de Dancing Stars met de titel Zuid-Ned.Kampioen. Bestuur Peeldancers. Amber Dobbe Marleen Alders Loes Poels Happy Stars Little Stars Lucky Stars Dancing Stars U PEELDANCERS STILLE OMGANG STILLE OMGANG De Stille Omgang is dit jaar in de nacht van 16 op 17 maart. Intentie: "God in het centrum". Vertrek per bus om 20.00 uur bij Roelanzia. Opgave voor deelname tot uiterlijk woensdag 6 maart a.s. bij: H.Claessens tel. 0478-541280. Kosten 17,00 per persoon. YSSELSTEVN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5