f CRESCENDO '$<Êh? lf\ Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Vormsel - Op zaterdag 2 maart a.s. (tijdens de avondmis om 19.00. uur) zullen de leerlingen van groep 8 worden gevormd door de bisschop van Roermond, Mgr. Frans Wiertz. Wat de praktische gang van zaken betreft, het volgende: 1De eerste 6 banken (links en rechts) zullen gereserveerd worden voor de ouders en kinderen (de vormelingen nemen tussen de ouders plaats). 2. Andere gezins- of familieleden gelieven hierachter plaats te nemen. 3. Tekstboekjes van de viering zullen klaargelegd worden; deze s.v.p. na de viering weer achter in de kerk terugleggen. 4 Tijdens de zalving zal er van iedere vormeling een foto worden gemaakt, die naderhand vrijblijvend besteld kan worden. Evenals de groepsfoto die meteen na de viering gemaakt zal worden. Meteen na de toediening van het H. Vormsel zullen de vormeling en zijn/haar ouders gefeliciteerd worden door de vormcelebrant en de pastoor. Winnaar voorleesronde - Enige tijd geleden berichtten we u van het feit dat Joris Verheijen uit groep 7 winnaar was geworden van de voorleeswedstrijd op onze school. In die hoedanigheid naam hij afgelopen zaterdag dan ook deel aan de voorleeswedstrijd van de gemeente Venray. Joris deed het daar heel goed, want hij kwam ook hier als winnaar uit de bus!! Dit betekent dat hij a.s. zaterdag gaat deelnemen aan de regionale voorieeswedstijd in Gennep. Tijdens deze wedstijd zullen vertegenwoordigers uit de hele regio gaan uitmaken wie er mag gaan uitkomen op de provinciale wedstijd. Joris, van harte proficiat met dit prachtige resultaat en veel succes in Gennep!! AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO X M T JAARVERGADERING. Woensdag 20 maart zal de jaarvergadering worden gehouden. Op deze vergadering zal dhr. Gerard Remmers, voorzitter van de Commissie "Politiek en Ouderen" een spreekbeurt houden over Politiek en Ouderen. Een persoonlijke uitnodiging voor de jaarvergadering ontvangen alle leden te zijner tijd. BILJARTEN. Uitslagen Federatie-competitie: week 08 Wanssum l-Ysselsteyn 1 5-4 Wanssum3-Ysselsteyn 2 5-4 Grubbenvorst 4-Ysselsteyn 3 5-4 Ysselsteyn 4-America 3 5-4 Spreuk van de Week: "De werkdag van een luiaard is altijd morgen, zijn rustdag heden" Tienray 3-Ysselsteyn 5 Griendtsveen3 -Ysselsteyn 6 Ysselsteyn 7-Sevenum 6 4-5 0-9 7-2 FANFARE "DE PEELKLANK" Corveedienst Corveedienst voor de maand maart: Jan van Soest, Gerard Spreeuwenberg, Sef Spreeuwenberg en Toon Ticlen. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! JEUGDFANFARE De repetitie is vanaf vrijdag 1 maart weer in Ysselsteyn. Aan de beurt om te helpen met het klaar zetten en opruimen van de stoelen zijn: Marleen Alders, Linda Bouwman en Sandra Bouwman. Zorg datje op tijd bent. Afmelden bij Joan 546249 of Lea 06-18572290. Op zondag 3 maart vindt het jeugdmuziekfestival plaats. Alle leden hebben een brief gekregen met de belangrijkste informatie daarop. Zorg datje om 10.00 uur aanwezig bent in zaal Forest en vergeet nietje blauwe spijkerbroek en witte blouse aan te trekken. IEDEREEN is van harte welkom om vanaf 14.00 uur in de Houtwerf te komen luisteren om 15.00 uur zal de "finale"zijn waarin de leden een groot aantal muziekstukken ten gehore brengen, We wensen iedereen een muzikale dag toe en het publiek veel luister genot. Tot zondag 3 maart! Kijk voor meer informatie over de "de Peelklank"eens op onze internetpagina, Je kunt ons vinden op www.ysselsteyn.com/depeelklank. Toneel TONEELVERENIGING "CRESCENDO" Vrijdag 1 maart zijn onze leden Joke en Harrie van Asten 25 jaar getrouwd. De leden die Joke en Harrie en de kinderen graag willen feliciteren worden om 19.00 uur bij Roelanzia verwacht. 1 f VBStCSTSTN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4