Going La Paz "Sweet Home Ysselsteyn" Tour Tot S maart in gemeenschapshuis "de Smelehof". handsfree w&p (hot voice-dialing sms memo a e - Ysselsteynse Soulformatie Na Jaren Weer Terug In Geboortedorp in de late jaren '90, aan het einde van het vorige millennium bundelden een aantal Ysselsteynse muzikanten, na een gezamenlijk project, de krachten om, vergezeld van enkele regionale aanvullingen, de formatie Going La Paz op te richten. Al snel was de muzikale koers uitgestippeld: Going La Paz moest een band worden in de traditie van de alom bekende Blues Brothers, een feestband maar dan niet volgens de huidige Apres Ski norm maar in de heerlijk ouderwets swingende soul, funk en disco-sfeer van weleer. Na de start van Going La Paz werden al snel cafés, zalen en kermistenten gevuld met muziekliefhebbers die gewoonweg niet stil konden blijven staan bij de klanken van deze Ysselsteynse Rhythm Blues formatie. Spoedig werd de regio Noord Limburg en Oost-Brabant veroverd door de band met de meest fantastische line-up. Naast een strakke ritme sectie van drums en bass, een gitarist met snerpende, briljante solo's wordt het muzikale hart van de band gecompleteerd door first-class- keyboards en een magnifieke groep "Memphis-horns". Ondersteund door zangeressen met stemmen als Aretha en Tina neemt Big Horny Hank de lead-vocals voor zijn rekening en is hij de master-entertainer van de band, Na jarenlang te hebben rondgezworven in allerlei dorpen en gehuchten keert Going La Paz eindelijk terug naar de plaats waar alles begonnen is: Ysselsteyn. Op 9 maart aanstaande vindt de opening plaats van de "Sweet Home Ysselsteyn Tour in gemeenschapshuis "de Smelehof'Voor velen wellicht een hernieuwde kennismaking met deze meg a-attractie, voor sommigen misschien een eerste keer dat ze uit hun dak kunnen gaan bij het swingende repertoire van Going La Paz. Laat U op 9 maart meevoeren in de show van Going La Paz en ervaar hoe de zaal meer en meer onderdeel wordt van het podium en dat U zelf een onderdeel wordt van de act. Gezellenbaan 13, 5813 EA Ysselsteyn (L) Telefoon 0478 541886 Fax 0478 542156

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 14