Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de Dorpsraad openbare vergadering van de dorpsraad op (YsSOlStOyfl maandag 18 febr. '02 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1. Opening 2.Verslag vergadering van 14 jan.'02. 3.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 4.Mededelingen vanuit de commissies. 5.Financieel verslag 2001 en aandachtspuntenlijst. ó.Verslag dorpsradenoverleg. 7.Rondvraag. 8.Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas •n'OfrTiaiie SYNTHESE VENRAY VRAAGT VRIJWILLIGERS Bent u al lang van plan "iets" te gaan doen in het vrijwilligerswerk Dat komt goed uit, want wij vragen voor een drietal projecten enthousiaste creatieve en zelfstandige vrijwilligers! Heeft u mogelijkheden om een of meerdere dagdelen vrijwilligerswerk te gaan doen dan is deze oproep misschien iets voor u. Allereerst volgt ter informatie een kleine impressie van de projecten: 1. De dagopvang voor Ouderen vindt plaats in de gezamenlijke ruimte van het wooncomplex Sint Joriskwartier. Op maandag en vrijdag neemt een groep ouderen van 10.00-16.00 uur deel aan de dagopvang. Het programma ziet er als volgt uit: De ouderen worden ontvangen door de vrijwilligers en eerst wordt er even "bijgepraat" onder het genot van een kopje koffie/ thee. Om 10.30 uur wordt dan een aanvang gemaakt met de activiteiten. Onder begeleiding van vrijwilligers worden er creatieve activiteiten uitgevoerd. Om 12.00 uur is het etenstijd en nuttigen een aantal vrijwilligers en de ouderen een warme maaltijd. De warme maaltijd wordt geheel verzorgd door vrijwilligers. Na een korte onderbreking wordt het middagprogramma hervat met verschillende spelletjes, zingen, geheugentraining ed. Om vier uur is de dagopvang afgelopen en is het tijd voor de deelnemers om weer naar huis te gaan. 2. De dagopvang voor ouderen in Ysselsteyn vindt plaats in het gemeenschapshuis te Ysselsteyn en is vergelijkbaar met de dagopvang in Venray. Op dinsdag en donderdagmiddag neemt een groep ouderen van 14.00 uur tot 16.30 uur deel aan het aangeboden activiteiten -en spellenprogramma. De vrijwilliger verzorgt het activiteiten -en spellenaanbod. 3. De activiteiten in de Zuiderpoort vinden plaats in de ontmoetingsruimte van het wooncomplex de Zuiderpoort gelegen aan de Berkenlaan te Venray. Op dinsdag en donderdagmiddag neemt een groep bewoners van de Zuideipoort en de aangelegen seniorenwoningen deel aan de activiteiten. Ook hier wordt het activiteiten -en spellenaanbod geheel verzorgt door de vrijwilliger. Voor deze functies in het vrijwilligerswerk is het belangrijk dat u zelfstandig kunt werken, creatief bent en activiteiten voor ouderen kunt ontwikkelen en uitvoeren. Is uw belangstelling gewekt of wilt u meer informatie ontvangen, neem dan contact op met Synthese Venray, Tel: 0478 517317 en vraag even naar Ankie Bongers. Zij geeft u graag nadere informatie over de mogelijkheden van het vrijwilligerswerk bij de dagopvang. Inlichtingen J.van Gassel tel.542039 Puof cip

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3