Ysselsieyiis Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 59, 14 dec 2001 UJi7.1,11.1, \,,Mtèti>>fx,7J/X\st/. Van Lovinckplein 8: Mt 11,2-11: Jezus gaf hun ten antwoord'. "Ga Johannes vertellen wat u hoort en ziet: Blinden zien weer en kreupelen lopen, melaatsen worden rein en doven horen, doden staan op en aan armen wordt de goede boodschap verkondigd. Gelukkig degene die geen aanstoot aan Mij neemt." Nog 8 dagen... dan is het Kerstmis. Het zijn de donkerste dagen van het jaar. Dagen waarop je soms bijna niet kunt geloven dat het ooit weer licht zal worden. Korte dagen afgewisseld door lange nachten. Nog 8 dagen, dan is het Kerstmis. Acht dagen nog maar om je voor te bereiden op de komst van het Licht. Hoe doe jij dat... Boodschappen doen, het huis versieren, kerstkaarten schrijven, nieuwe kleding kopen. Het hoort er allemaal bij, maar durf je ook een ogenblik open te staan voor - en stil te staan bij - hen die blind zijn voor het licht, voor wie nachten eindeloos lang duren. Durf jij het Licht door te geven Misintenties van 15 t/m 21 december 2001: za 15 dec 19.00 u Kinderwoorddienst (Kinderkoor) Grad Claessens; Joannes Slangen, jrd. Jan Janssen. zo 16 dec 9.15 u (Vivace) Truus Mulders en overl. ouders en fam; Grada Verlinden; Marie Linders Pouwels (fam.Pouwels). di 18 dec 19.00 u Boeteviering. Past. Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; Jan en Thom (verj.) van Lipzig. Misdienaars: za 19.00 u Daan en Klaas; zo 9.15 u Marian en Sandra; di 19.00 u Frank en Bart A. Kinderwoorddienst: De kinderwoorddienst is dit weekend voor de communicanten van dit schooljaar. Zij zullen zich ook aan de gemeenschap voorstellen. Boeteviering: A.s. dinsdag is er 'n boeteviering als voorbereiding op Kerstmis. Vastendag: De Nederlandse Bisschoppen roepen ons op om opl4 december tegen het einde van de Ramadan, de islamitische vastenmaand, een vasten- en gebeds-dag voor de slachtoffers van de wereldcrisis te houden. Zij nemen daarmee het voorstel over van Paus Johannes Paulus II die de hele katholieke wereld gevraagd heeft uit solidariteit deze vasten- en gebeds-dag te houden. De Samenwerkende Hulporganisaties hebben giro 555 opengesteld voor hulp aan de mensen in Afghanistan. Daar kunt u kwijt wat u door te vasten uitspaart. Doopsels: Zondagmiddag om 14.00 uur worden gedoopt: Teun Stevens, Veenmos 40 Vera Lemmens, Kerkweg 23 Britt Geurts, Puttenweg 117 Sanne Marcellis, Dopheide 22 Wim Hendriks, Timmermannsweg 26

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1