JEUGD BONTE MIDDAG Piëlreuskes en Piëlreuzinnekes, Bob en Joep hebbe ut vurrig jaor beloofd, en ienderdaad, zej hebbe us laotte wiëte dat zej ok dit jaor wèr naor Ysselsteyn komme um de Jeugd Bonte Middag te presentiëre. Want op zondag 6 januari, um 14.11 uur, begint vur de jeugd den anloëp noar den vasteloavend 2002. Op dizze dag wurd den Jeugd Bonte Middag ien de Jera gehalde. Net als vurrig joar, hopen Bob en Joep der ok dit jaor wer enne gezellige middag van te maken, leder van ullie tot en mit 16 joar kan an dizze Jeugd Bonte Middag diëlnemen dur een carnavalistische vurdracht, liedje of playback act op den Jera- bühne te zetten. Bob en Joep zien erg benejd wat gullie dur van make. Wilde ok mitdoen, vul dan onderstoand strookske ien en lever het ien bej Hay Vogels Moerslag 16 (tel. 541409) of bej Roel Linders, Puttenweg 14 (tel. 541646). As ge vraoge hed dan kunde us ok belle. Doede ge nie mit dan hald dizzen middag alvast vrej om te komme kieke. Wej zulle der ien iedergeval zien: Titel vurdracht/liedje Opening praktijk tijdens de laatste dagen van december: Op maandag 24 en 31 december is de praktijk gesloten. Voor dringende zaken kunt u terecht de volgende huisartsen in Venray: Dokter de Vocht, tel: 581878 Dokter Henkes, tel: 582200 Dokter Paping, tel: 581393 Op 27 en 28 december zijn de artsen afwezig, maar zijn de assistentes aanwezig voor afspraken, recepten e.d., en bij dringende zaken kunt u via hen een afspraak maken met een van de artsen te Venray. Probeer uw medicijnen liefst voor de Kerstdagen te bestellen, want eind december is voor ons en voor de groothandel extra druk vanwege de EURO. Voor spoedgevallen buiten kantooruren kunt u zoals altijd terecht bij de Huisartsenpost, telefoonnummer via ons antwoordapparaat. Wij wensen u allen voorspoedige en gezonde feestdagen. Bob Joep en Ut Comité: Edwin, Hay, Roel en John K- Naam (namen) diëlnemer(s) Contact persoon Tel: Dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors t DE PlElREUS YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 11