ITsselsteyms Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 58, 7 dec 2001 Van Lovinckplein 8: Mt. 3,1-12: In die dagen kwamJohannes de Doper in de woestijn van Judea verkondigen: Bekeer u, want het koninkrijk der hemelen is ophanden. Want hij is het over wie door de profeet Jesaja is gesproken. Een stem roept in de woestijn: Bereid de weg van de Heer, maak zijn paden recht! "Bereidt de weg van de Heer, maakt zijn paden recht." Neemt niet een houding aan alsof ge bij uzelf zegt: Wij hebben Abraham tot vader!" U en ik worden opgeroepen een weg voor de Heer te maken. Hij komt dus niet zomaar vanzelf, nee, wij moeten daartoe rechte paden maken. Niet slinkse of kromme wegen, maar paden die recht zijn, die zijn komst mogelijk maken. Wij mogen niet met de armen over elkaar blijven zitten. Als Christenen kunnen wij niet volstaan met: we hebben Jezus Christus toch! Alsof dat op zich een garantie of levensverzekering zou zijn en de rest van de wereld mij niet aan zou gaan en zichzelf maar moet zien te redden. Misintenties van 8 t/m 14 december 2001: za 8 dec 19.00 u (Volkszang) jrd. Gerrit Martens; Toon Wismans (verj.); overl. ouders Verheijen- Versteegen. zo 9 dec 9.15 u (Volkszang) uit dankbaarheid bij 65everj. en overl. ouders fam. Bastiaans-Verhulst en broer Aart; Grada Verlinden, di 11 dec 19.00 u overl. fam Arts-Jacobs; Piet Bus en overl. fam.; voor de zieken; Jan Verstappen; Sjeng Cox (v.w. kaartvrienden). Misdienaars: za 19.00 u Ruud en Vera; zo 9.15 u Bart O. en Klaas; di 19.00 u Rian en Ron. Doopvoorbereiding: Degenen die hun kind voor de maand december voor het doopsel hebben opgegeven worden op donderdag 13 december om acht uur in de multifunctionele ruimte (naast de kerk) verwacht. Kerstschema: In het schema dat vorige week gepubliceerd werd, is voor Ysselsteyn een kleine verandering aangebracht. De Tweede dienst op Kerstmis, die door de Fanfare Peelklank opgeluisterd wordt, is niet om kwart voor maar kwart na elf. Excuses voor eventueel ongemak. r=1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1